Czas Trwania Przerwy w Tolerancji

Wielu długoterminowych konsumentów marihuany rozważało zrobienie sobie przerwy w tolerancji w tym czy innym momencie. Przerwa w tolerancji, powszechnie znana jako przerwa T, to ustalony okres czasu, w którym powstrzymujesz się od spożywania jakiejkolwiek formy cannabis. Podczas gdy niektórzy konsumenci konopi indyjskich przyjmują je w sposób naturalny, jeśli podróżują do innego kraju lub wstrzymują się od zbliżającego się testu narkotykowego, istnieje wiele innych powodów, aby zrobić sobie przerwę w tolerancji.

Podobnie jak w przypadku wielu leków, zarówno farmaceutycznych, jak i rekreacyjnych, im dłużej je spożywasz, tym więcej potrzeba, aby uzyskać ten sam efekt. Przerwa w tolerancji oznacza, że ​​twoje ciało odzyskuje wrażliwość na konopie indyjskie, jednocześnie przetwarzając wszelkie pozostałe THC przechowywane w komórkach tłuszczowych.

Niektórzy konsumenci marihuany decydują się na przerwę w tolerancji, aby oczyścić głowę. Chociaż regularne zażywanie konopi indyjskich okazuje się być w większości łagodne, nadal jest to narkotyk i może z czasem wpływać na nasz mózg. Niektóre badania wykazały, że może mieć niewielki wpływ na pamięć oraz możliwość skupienia.

Przerwa w tolerancji to także dobry sposób na zresetowanie czułości receptorów CB1.

Jak powiedzieliśmy powyżej, im dłużej konsumujesz marihuanę, tym mniejszy będzie jej efekt. Innymi słowy, potrzeba coraz większej ilości marihuany lub koncentratów, aby uzyskać ten sam efekt uwalniania dopaminy i innych neurochemikaliów. Jeśli nie uprawiasz własnej marihuany, spożywanie większej ilości marihuany nieuchronnie oznacza kupowanie większej ilości marihuany. Może to z czasem poważnie wpłynąć na budżet. Same względy finansowe i solidna przerwa w tolerancji to świetny sposób na osiągnięcie tego celu.

Pierwsze zaciągnięcie się po przerwie tolerancji jest zawsze najwspanialsze.

Jeśli chodzi o przerwy tolerancji, może być trudno określić, jak długo należy wstrzymywać się od marihuany, aby w pełni skorzystać z tej przerwy. Dlatego właśnie przychodzimy z tym artykułem, aby pomóc ci w tej kwestii.

Czas trwania przerwy w tolerancji dla początkujących: 1 tydzień

Jeśli jesteś kimś, kto pali marihuanę okazyjnie, wystarczy tygodniowa przerwa, aby odzyskać pełnię efektów. Skoro używasz marihuany rzadko, poziom THC w Twoim organizmie jest prawdopodobnie dość niski. Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto trzyma produkty z konopi indyjskich jako bardziej okazjonalny smakołyk, a nie codzienny konsument, około tygodnia przerwy na zioło powinno nieznacznie zmienić twoje receptory CB1.

THC można przechowywać w komórkach tłuszczowych przez kilka tygodni. Jeśli jednak jesteś okazyjnym użytkownikiem, prawdopodobnie jesteś blisko równowagi między tym, ile wkładasz w porównaniu z tym, ile naturalnie przetwarzasz. Chociaż możesz nie być w stanie ominąć testu antynarkotykowego już po tygodniu, twoje receptory CB powinny zostać oczyszczone, a tolerancja znacznie obniżona.

Czas trwania przerwy w tolerancji dla średniozaawansowanych: od 10 dni do 2 tygodni

Jako średniozaawansowany konsument z pewnością nie spożywasz marihuany codziennie, ale lubisz cieszyć się nią przez większość wieczorów. Może zabierasz ze sobą skręta, gdy zabierasz psa na wieczorny spacer, podczas grania w gry wideo czy w drodze do domu z pracy.

Jeśli jesteś średnio zaawansowanym konsumentem konopi, który stosuje ją kilka razy w tygodniu, będziesz potrzebować nieco dłuższego czasu na zresetowanie.

Chociaż twoje komórki tłuszczowe nie są w pełni nasycone zmagazynowanym THC, minie co najmniej tydzień, zanim większość się zmetabolizuje. W tym momencie chcesz, aby twoje ciało wróciło do równowagi. Oznacza to przyzwyczajenie się do braku THC w systemie. Dlatego musisz zadbać o to, aby przerwa wynosiła od dziesięciu pełnych dni do dwóch tygodni.

Czas trwania przerwy w tolerancji dla eksperta/ konesera: 3-4 tygodnie

Jeśli palisz marihuanę od dawna i robisz to często – zdecydowanie nadszedł czas na przerwę. W przypadku codziennego palenia, twoja przerwa powinna trwać około trzech do czterech tygodni. Jak być może już przeczytałeś, jeśli kiedykolwiek musiałeś przejść przez test narkotykowy, powstrzymanie się od jakiejkolwiek formy THC przez około trzy tygodnie jest zwykle odpowiednią ilością czasu, aby mocz stał się czysty. Chociaż wszystko zależy od indywidualnych czynników, takich jak metabolizm, biochemia i procent tkanki tłuszczowej, dwadzieścia jeden dni to zwykle czas, w którym wszystkie metabolity THC zostały usunięte z organizmu. Zaleca się dodanie dodatkowego tygodnia na dobrą miarę, aby twoje ciało doszło do nowej, wolnej od THC stazy. W tym momencie twoje receptory CB1 powinny zostać odświeżone i odnowione po czasie wolnym i gotowe do powrotu do pracy ze swoim starym przyjacielem, THC.

Marihuana nie uzależnia fizycznie, ale jest niesamowicie pomocna w radzeniu sobie z rzeczywistością (i bądźmy szczerzy, w tym momencie rzeczywistość jest dość ogłuszająca). Jeśli przez kilka pierwszych dni lub tygodni trudno jest Ci być bez marihuany i nie chcesz zastępować jej alkoholem, CBD jest świetną alternatywą. Pomoże złagodzić stres lub niepokój, jednocześnie pozostawiając wolne receptory CB1. Występuje w postaci produktów spożywczych i koncentratów, jeśli potrzebujesz tej rutyny.

Podsumowanie

Bez względu na czas i powód, dla którego powstrzymujesz się od marihuany, przerwa w tolerancji jest dobrym posunięciem dla każdego konsumenta konopi. Kilka tygodni to nie jest dużo czasu, a gdy skończy się przerwa, możesz wrócić do marihuany ze świeżym spojrzeniem.

Czy kiedykolwiek zrobiłeś sobie przerwę na tolerancję marihuany? Jeśli tak, to na jak długo? Podziel się wskazówkami, sztuczkami i doświadczeniami z innymi w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.