nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Właściwości przeciwnowotworowe marihuany

W przeszłości marihuana stosowana była w leczeniu wielu chorób. W przypadku pacjentów chorych na raka uważa się, że olej z cannabis poprawia objawy choroby i zmniejsza występujące nudności i wymioty, które są następstwem chemioterapii. Inną poważną chorobą, którą cannabis może leczyć jest HIV/ AIDS. Odpowiednie odmiany marihuany pomagają zwiększyć apetyt pacjentów.

Mimo iż istniejące dane oraz badania są ograniczone, wiele osób uważa, iż stosowanie marihuany posiada wiele zalet. Lekarze natomiast twierdzą, że marihuana nie ma efektów terapeutycznych. Społeczeństwo zatem stoi na rozdrożu przy podejmowaniu decyzji, ponieważ nie wie, czy stosować cannabis z powodu negatywnego wizerunku substancji, który przed laty został wykreowany. Wiele pacjentów uważa również, że może popaść w kłopoty z prawem ze względu na stosowanie marihuany.

Marihuana jednak ma szeroki zakres właściwości przeciwnowotworowych. Te właściwości pomagają ograniczyć komórki rakowe i ostatecznie je zabić. Oznacza to, że cannabis można stosować zarówno w leczeniu nowotworów oraz wykorzystywać jako suplement podczas terapii.

Marihuana oferuje:

1. Działanie antyproliferacyjne – ta właściwość marihuany zapobiega rozmnażaniu się komórek rakowych, co oznacza, że stosowanie marihuany może hamować wzrost liczby komórek nowotworowych. Szczególnie korzystne jest to pod kątem powstrzymywania przerzutów komórek rakowych.

2. Działanie antyangiogenne – Ta właściwość zapobiega tworzeniu się nowych naczyń krwionośnych, które pomagają w rozwoju nowotworów. W związku z tym, dane guzy nie powiększają się, dopóki nie zostaną usunięte.

3. Efekt anty-przerzutowy – Marihuana ma również zdolność powstrzymywania rozprzestrzeniania się raka, dzięki czemu choroba nie wpływa na inne części ciała. Zapobiega to infekcjom komórek nowotworowych w zdrowe komórki organizmu.

4. Efekt apoptotyczny – Marihuana, kolokwialnie mówiąc, popycha komórki rakowe do popełniania samobójstwa. Lekarze mówią, że rak naturalnie się „topi” pod wpływem marihuany. Jest to korzystne w leczeniu raka w obszarach wrażliwych, takich jak mózg, płuca i serce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.