nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Dlaczego marihuana powoduje czerwone oczy?

Czerwone oczy to zazwyczaj klasyczny znak, że dana osoba paliła marihuanę. W przypadku niektórych osób jest to gwarantowany efekt, podczas gdy osoby mniej wrażliwe są na to odporne.

Co powoduje tę powszechną reakcję? W grę może wchodzić kilka różnych czynników.

Podstawową przyczyną zaczerwienionych oczu po marihuanie jest również główny powód, dla którego roślina słynie z leczenia jaskry. W skrócie, THC obniża ciśnienie krwi, co z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych. Kapilary oczne rozszerzają się zwiększając przepływ krwi do oczu i zmniejszając ciśnienie wewnątrzgałkowe. Zwiększony przepływ krwi powoduje zaczerwienienie oczu.

Reakcja ta wyjaśnia zmiany natężenia zaczerwienienia oczy. Poszczególne osoby mogą palić odmiany o niskiej zawartości THC i nie mieć czerwonych oczu, a następnego dnia ich oczy mogą być całe czerwone – jak po spożyciu odmiany o wysokim poziomie THC.

Ponadto, wyjaśnia to także, dlaczego czerwone oczy występują podczas spożywania marihuany w produktach jadalnych – to nie dym powoduje, że twoje oczy są czerwone, ale kannabinoidy.

• Jak pozbyć się takiej reakcji.

Zaczerwienienie związane z paleniem marihuany jest nieszkodliwe, a nawet może okazać się korzystne, ale niekoniecznie jest pożądane jeśli musisz odnaleźć się w sytuacji publicznej. Istnieje kilka prostych kroków, które można podjąć, aby zminimalizować lub zmniejszyć ten efekt marihuany.

1. Wybieraj odmiany o niskiej lub zerowej zawartości THC. Odmiany bogate w CBD, CBN i tym podobne mogą okazać się pożądaną alternatywą dla osób pragnących zmniejszyć zaczerwienienie oczu.

2. Miej pod ręką krople do oczu, szczególnie te, które opracowano aby zmniejszać zaczerwienienie oczu.

3. Pij dużo wody. Zwiększając spożycie płynów pomagasz swojemu organizmowi na poradzenie sobie z reakcją oczu na marihuanę.

4. Planuj odpowiednio czas spożywania marihuany tak aby ewentualne zaczerwienienia nie powodowały problemów.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.