nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Czy marihuana jest legalna na Florydzie?

Czy marihuana jest legalna na Florydzie?, GrubyLoL.com

Na Florydzie już niedługo rozpocznie się nowa era, ponieważ już niedługo otwiera się pierwsza medyczna przychodnia marihuany.

Po dwuipółletniej walce, w Tallahassee zostanie otwarta przychodnia Trulieve. Przychodnia dostarczać będzie medyczną marihuanę pacjentom znajdującym się w oficjalnym rejestrze państwowym. Pacjenci, którzy chcą być w rejestrze stanu, muszą skonsultować się z lekarzami, którzy przeszli kurs dotyczący marihuany.

„Jesteśmy w szczycie nowej ery w stanie Floryda i przemysłu cannabis w całym kraju,” powiedział w czwartek dyrektor generalny firmy Trulieve, Kim Rivers.

„Floryda jest jednym z największych stanów w kraju, więc myślę, że jest to naprawdę przewrotna sprawa i punkt zwrotny w krajowej debacie na temat marihuany.”

Aby rozpocząć sprzedaż cannabis, Trulieve musiało wypełnić 2000 – stronnicowy wniosek techniczny oraz przejść przez inspekcje Health Department.

Rivers powiedziała, że jej firma planuje również otworzyć kolejne przychodnie. Centrum wydawać będzie medyczną marihuanę o niskim poziomie THC.

Prawo obowiązujące na Florydzie pozwala na sprzedaż oleju z cannabis, który może być spożywany w postaci pigułek, przyjmowany w zastrzykach lub wapowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.