Czy marihuana jest legalna na Florydzie?

Na Florydzie już niedługo rozpocznie się nowa era, ponieważ już niedługo otwiera się pierwsza medyczna przychodnia marihuany.

Po dwuipółletniej walce, w Tallahassee zostanie otwarta przychodnia Trulieve. Przychodnia dostarczać będzie medyczną marihuanę pacjentom znajdującym się w oficjalnym rejestrze państwowym. Pacjenci, którzy chcą być w rejestrze stanu, muszą skonsultować się z lekarzami, którzy przeszli kurs dotyczący marihuany.

„Jesteśmy w szczycie nowej ery w stanie Floryda i przemysłu cannabis w całym kraju,” powiedział w czwartek dyrektor generalny firmy Trulieve, Kim Rivers.

„Floryda jest jednym z największych stanów w kraju, więc myślę, że jest to naprawdę przewrotna sprawa i punkt zwrotny w krajowej debacie na temat marihuany.”

Aby rozpocząć sprzedaż cannabis, Trulieve musiało wypełnić 2000 – stronnicowy wniosek techniczny oraz przejść przez inspekcje Health Department.

Rivers powiedziała, że jej firma planuje również otworzyć kolejne przychodnie. Centrum wydawać będzie medyczną marihuanę o niskim poziomie THC.

Prawo obowiązujące na Florydzie pozwala na sprzedaż oleju z cannabis, który może być spożywany w postaci pigułek, przyjmowany w zastrzykach lub wapowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.