Czy marihuana jest legalna na Florydzie?

Czy marihuana jest legalna na Florydzie?, GrubyLoL.com

Na Florydzie już niedługo rozpocznie się nowa era, ponieważ już niedługo otwiera się pierwsza medyczna przychodnia marihuany.

Po dwuipółletniej walce, w Tallahassee zostanie otwarta przychodnia Trulieve. Przychodnia dostarczać będzie medyczną marihuanę pacjentom znajdującym się w oficjalnym rejestrze państwowym. Pacjenci, którzy chcą być w rejestrze stanu, muszą skonsultować się z lekarzami, którzy przeszli kurs dotyczący marihuany.

„Jesteśmy w szczycie nowej ery w stanie Floryda i przemysłu cannabis w całym kraju,” powiedział w czwartek dyrektor generalny firmy Trulieve, Kim Rivers.

„Floryda jest jednym z największych stanów w kraju, więc myślę, że jest to naprawdę przewrotna sprawa i punkt zwrotny w krajowej debacie na temat marihuany.”

Aby rozpocząć sprzedaż cannabis, Trulieve musiało wypełnić 2000 – stronnicowy wniosek techniczny oraz przejść przez inspekcje Health Department.

Rivers powiedziała, że jej firma planuje również otworzyć kolejne przychodnie. Centrum wydawać będzie medyczną marihuanę o niskim poziomie THC.

Prawo obowiązujące na Florydzie pozwala na sprzedaż oleju z cannabis, który może być spożywany w postaci pigułek, przyjmowany w zastrzykach lub wapowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.