nasiona marihuany, konopi

Armia przestała odrzucać palących rekrutów

Armia przestała odrzucać już rekrutów, którzy stosowali marihuanę.

„Pod warunkiem, że rozumieją, iż nie mogą tego robić, kiedy służą w wojsku i są w stanie z tego zrezygnować,” powiedział generał Jeff Snow, szef dowództwa rekrutacyjnego armii.

Waszyngton – paliłeś marihuanę? Chcesz iść na wojnę?

Nie ma problemu.

W miarę jak kolejne państwa zmniejszają lub eliminują kary związane ze stosowaniem marihuany, armia postanowiła iść w podobnych kierunku w celu pozyskania ludzi, którzy stosowali narkotyki w młodości – o ile zdają sobie sprawę, że nie mogą tego dalej robić w wojsku.

Liczba zwolnień przyznanych przez armię czynną w związku z marihuaną wzrosła do ponad 500 z 191 w 2016 roku. Trzy lata temu w ogóle nie przyznano takich zwolnień. Duży wzrost jest tylko jednym ze sposobów w jaki urzędnicy próbują pozyskiwać ludzi do armii.

„Pod warunkiem, że rozumieją, iż nie mogą tego robić, kiedy służą w wojsku i są w stanie z tego zrezygnować,” powiedział generał Jeff Snow, szef dowództwa rekrutacyjnego armii.

Wyjątki związane ze stosowaniem marihuany stanowią około jednej czwartej całkowitych uchybień, z których zwolniono armię w roku budżetowym, który zakończył się 30 września. Stanowiły one 50 procent ogólnego wzrostu liczby rekrutów, którzy potrzebowali zwolnienia za jakieś wykroczenie.

Snow powiedział, że liczby prawdopodobnie wzrosną, gdy więcej państw zalegalizuje lub zdekryminalizuje marihuanę.

Osiem stanów w Ameryce – Alaska, Kalifornia, Kolorado, Maine, Massachusetts, Nevada, Oregon i Waszyngton – oraz Dystrykt Kolumbii w pełni zalegalizowały posiadanie niewielkich ilości marihuany do użytku rekreacyjnego dla dorosłych. Dodatkowo, 13 stanów zdekryminalizowało marihuanę, co oznacza, że posiadanie niewielkich jej ilości jest uważane za wykroczenie niższego rzędu i nie grozi za nie więzienie. Dwadzieścia dziewięć stanów, wraz z Puerto Rico, Guam i Waszyngtonem zezwalają na stosowanie marihuany.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.