nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Recenzja nasion odmiany Brain Candy

Recenzja nasion odmiany Brain Candy, GrubyLoL.com

Istnieją dwie hybrydowe odmiany o podobnej nazwie – Brain Candy. Jedna z nich jest skrzyżowaniem pomiędzy The Loops, White Widow i Northern Lights, i oferuje doświadczenie w stylu indica.

Jednak dużo bardziej od poprzedniej odmiany znana jest Wonder Brett’s Brain Candy – również hybryda, w której dominuje indica, choć w jej dziedzictwie leżą inne odmiany, a są to Bubble Gum oraz Sugar Cookies. Odmiana oferuje relaksujące i mocne doświadczenie i właśnie o niej będziemy dzisiaj mówić.

Brain Candy pochodzi z L.A. i jest to 50 – cio procentowa indica oraz 50 – cio procentowa sativa – doskonale zbalansowana odmiana hybrydowa, która zapewnia szybką ulgę w przypadku wielu chorób.

Jeśli chodzi o wygląd, jest to typowa indica, Brain Candy posiada małe i zwarte pąki, które dobrze się kruszą. Kwiaty i pąki są jasnozielone, posiadają sporo grubych i bursztynowych włosków.

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, Brain Candy to doskonała odmiana, ponieważ oferuje słodki, miętowy aromat oraz smak.

Przy średnim poziomie THC wynoszącym 23 procent, Brain Candy z pewnością zaliczana jest do mocnych odmian, która oferuje jedne z najlepszych efektów z linii sativa oraz indica. Jest to odmiana koneserska, która powinna być stosowana przez doświadczonych konsumentów lub w małych dawkach przez osoby nowe w świecie cannabis.

Jedną z największych zalet Brain Candy jest fakt, że działa niesamowicie szybko – niemal natychmiast po zakończeniu pierwszego wydechu poczujesz jak opuszcza cię wszelkiego rodzaju stres i zastępuje go uczucie spokoju oraz relaksu.

Genetyka tej odmiany pozwala na stosowanie jej zarówno w postaci odmiany dziennej jak i wieczornej, w zależności od tego na jaką dawkę się zdecydujesz. Stwierdzono, iż Brain Candy niezwykle korzystnie sprawdzi się w przypadku pacjentów z trudnymi bólami głowy i migrenami, przewlekłą depresją, przytłaczającym stresem i stanami lękowymi, a także chronicznym bólem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.