Recenzja Nasion Konopi Odmiany Brain Candy

Istnieją dwie hybrydowe odmiany o podobnej nazwie – Brain Candy. Jedna z nich jest skrzyżowaniem pomiędzy The Loops, White Widow i Northern Lights, i oferuje doświadczenie w stylu indica.

Jednak dużo bardziej od poprzedniej odmiany znana jest Wonder Brett’s Brain Candy – również hybryda, w której dominuje indica, choć w jej dziedzictwie leżą inne odmiany, a są to Bubble Gum oraz Sugar Cookies. Odmiana oferuje relaksujące i mocne doświadczenie i właśnie o niej będziemy dzisiaj mówić.

Brain Candy pochodzi z L.A. i jest to 50 – cio procentowa indica oraz 50 – cio procentowa sativa – doskonale zbalansowana odmiana hybrydowa, która zapewnia szybką ulgę w przypadku wielu chorób.

Jeśli chodzi o wygląd, jest to typowa indica, Brain Candy posiada małe i zwarte pąki, które dobrze się kruszą. Kwiaty i pąki są jasnozielone, posiadają sporo grubych i bursztynowych włosków.

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, Brain Candy to doskonała odmiana, ponieważ oferuje słodki, miętowy aromat oraz smak.

Przy średnim poziomie THC wynoszącym 23 procent, Brain Candy z pewnością zaliczana jest do mocnych odmian, która oferuje jedne z najlepszych efektów z linii sativa oraz indica. Jest to odmiana koneserska, która powinna być stosowana przez doświadczonych konsumentów lub w małych dawkach przez osoby nowe w świecie cannabis.

Jedną z największych zalet Brain Candy jest fakt, że działa niesamowicie szybko – niemal natychmiast po zakończeniu pierwszego wydechu poczujesz jak opuszcza cię wszelkiego rodzaju stres i zastępuje go uczucie spokoju oraz relaksu.

Genetyka tej odmiany pozwala na stosowanie jej zarówno w postaci odmiany dziennej jak i wieczornej, w zależności od tego na jaką dawkę się zdecydujesz. Stwierdzono, iż Brain Candy niezwykle korzystnie sprawdzi się w przypadku pacjentów z trudnymi bólami głowy i migrenami, przewlekłą depresją, przytłaczającym stresem i stanami lękowymi, a także chronicznym bólem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.