Odmiana marihuany Sexxpot została zaprojektowana, aby pomóc kobietom

Podczas poszukiwania odpowiedniego szczepu do zastosowania go ze swoim partnerem seksualnym, Karyn Wagner z Humboldt County’s Paradigm Cannabis Group natknęła się na „Mr. Nice”, odmianę w której dominuje indica, a w której historii leży legendarny szczep G13. Po przeprowadzeniu szeregu eksperymentów, postanowiła przetestować Mr. Nice.

Wynik był… wybuchowy. „Ta odmiana działa na mnie rewelacyjnie,” powiedziała Karyn do swojego partnera łapiąc oddech.

Mr. Nice sprawił, że Karyn mogła poczuć się jak Samantha Jones. Ona i jej partner postanowili dostosować trochę odmianę i nazwać ją „Sexxpot”. Wyjaśniła, że nie jest hodowane specjalnie w celu zwiększenia kobiecego libido, ale po to, aby pomóc kobiecemu mózgowi osiągnięcie euforycznego nastroju bez powodowania haju.

Przy około 14% THC zajmuje niską skalę potencji, ale nadrabia to finezją. Sexxpot potrafi nacisnąć odpowiednie dźwignie, aby zapewnić dodatkowe mrowienie w kobiecym ciele.

Czy działa na wszystkie kobiety? „Zawsze jestem na haju podczas seksu,” powiedziała jedna z kobiet podczas ostatniej imprezy branżowej w Oaksterdam University. Rzeczywiście, po kilku zaciągnięciach się Sexxpot, jej pragnienia oraz wrażliwość dotykowa rosła. A to nie wszystko.
Ona i jej partner byli w stanie przeżyć orgazm synchronicznie i sensacyjnie.
Mimo, że kobiety chwalą Sexxpot w sypialni, przemysł medyczny pozostaje sceptyczny.

„Istnieje ogromne zapotrzebowanie na produkty zawierające marihuanę, które są przyjazne dla kobiet,” powiedziała Karyn Wagner. „Sexxpot, z niższym poziomem THC, reguluje układ endokannabinoidowy organizmu i pomaga przywrócić równowagę hormonalną, ale bez utraty właściwości terapeutycznych.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.