nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Cannabis pomaga także w przypadku hemoroidów

Cannabis pomaga także w przypadku hemoroidów, GrubyLoL.com

Cannabis przepisywane jest na wiele różnych schorzeń, w tym na schorzenia charakteryzujące się bólem i stanami zapalnymi. Cannabis ma oczywiście właściwości kojące te stany. Zioło nie stanie się magiczną kuracją na hemoroidy, ale kannabinoidy takie jak CBD pomogą zahamować stany zapalne i złagodzić ból, który może pojawić się w każdym momencie. Roślina może być skutecznym elementem szerszej strategii lub planu radzenia sobie z objawami hemoroidów.

Artykuł opublikowany w 2015 roku w czasopiśmie Bioorganic and Medical Chemistry omówił przeciwzapalny charakter CBD. Okazało się, że kannabinoid wpływa układ endokannabinoidowy w sposób bezpośredni. Działanie przeciwzapalne kannabinoidów przebadano w takich stanach, jak na przykład zapalna choroba jelit.

Cannabis może również być skuteczne w łagodzeniu bólu związanego z hemoroidami, ponieważ zioło stosuje się w przypadkach bólu od tysięcy lat. Artykuł opublikowany w 2007 roku w czasopiśmie Chemistry and Biodiversity wykazał, że cannabis wpływa na poprawę snu pacjentów cierpiących na bezsenność spowodowaną bólem oraz stanami takie jak obwodowy ból neurotyczny i reumatoidalne zapalenie stawów.

Kannabinoidy można podawać bezpośrednio lub aplikować w pobliżu miejsca występowania hemoroidów za pomocą kremów stosowanych miejscowo. Oprócz tego substancje podawać można w formie doodbytniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.