Cannabis jako zamiennik cymbalty

Cymbalta znana również jako duloksetyna, jest selektywnym inhibitorem zwrotnym serotoniny i norepinefryny (SSNRI). Jak sama nazwa wskazuje, SSNRI zwiększa serotoninę i norepinefrynę w mózgu. Z tego powodu cymbalta pomaga w zarządzaniu związkami chemicznymi w ludzkim mózgu, które wpływają na nastrój czy odczuwanie bólu.

Odkryto, że marihuana jest w stanie leczyć wiele różnych chorób, w tym te, dla których lekarze przepisują cymbaltę. W wielu przypadkach marihuana może działać lepiej niż cymbalta, i posiada mniejsze i bezpieczniejsze skutki uboczne.

Marihuana może łagodzić objawy depresji.

Badania wskazują, że pacjenci, którzy stosują medyczną marihuanę, doświadczają mniej myśli depresyjnych niż osoby, które jej nie stosują.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, marihuana nie zwiększa objawów depresji – to problemy zdrowotne, które powodują, że pacjenci chcą korzystać z medycznej marihuany mogą również powodować depresję.

Jak można się domyślić, marihuana może także wpływać na redukcję lęku. Jeden z głównych składników marihuany, kannabidiol, zmniejszał odczuwane stany lękowe u osób biorących udział w jednym z badań klinicznych. Ze względu na to, że marihuana może również zwiększać odczuwany niepokój, uważnie monitoruj doświadczane objawy, jeśli zażywasz leki na bazie cannabis.

Medyczna marihuana ma długą, udokumentowaną historię leczenia bólu chronicznego. National Pain Report stwierdził, że 62 procent pacjentów, którzy stosują marihuanę czuje, że marihuana bardzo skutecznie łagodzi doświadczany przez nich ból. Przeciwnie za to wyszło badanie odnośnie cymbalty – tylko 10 procent użytkowników uznało ją za bardzo skuteczną.

Jeśli martwisz się bólem chronicznym, w tym bólem nerwów, takim jak neuropatia i fibromialgia – nie przejmuj się. Marihuana nie tylko zmniejsza ból związany z fibromialgią, ale także redukuje depresję spowodowaną tym zaburzeniem. Marihuana pomaga w bólach związanych z uszkodzeniem nerwów, takich jak neuropatia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.