nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Porady dotyczące spożywania produktów z marihuaną

Porady dotyczące spożywania produktów z marihuaną, GrubyLoL.com

Produkty spożywcze z marihuaną to może być wyzwanie, zwłaszcza dla osób początkujących, którzy nie są jeszcze zaznajomieni z tym, jak ich ciało reaguje na opóźnione i nasilone działanie marihuany. Ze względu na opóźnione efekty, początkujący biorą drugą porcję, a potem odkrywają, że to dla nich za dużo.

Poniżej kilka wskazówek, jak uzyskać pozytywne odczucia po kontakcie z produktami zawierającymi marihuanę:

• Znajdź wygodne miejsce

Zawsze dobrym pomysłem okazuje się konsumpcja marihuany w komfortowych warunkach. Najlepsze jest również spożywanie cannabis w grupie osób, z którymi jesteś blisko. Jeśli jest to twój pierwszy raz, pomyśl o tym, aby podzielić się produktem ze swoim partnerem lub bliskim przyjacielem, który pomoże ci kontrolować ilość spożywanych produktów i pomóc w przypadku, gdy odczujesz dyskomfort.

• Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi dawkowania danego produktu

Produkty zawierające marihuanę, które można kupić online czy w sklepach powinny mieć wyraźne oznaczenie stężenia THC w mg. Należy pamiętać, że produkty spożywcze, takie jak ciastka, przeznaczone są do wielokrotnego stosowania. Na przykład, jeśli opakowanie zawiera 100 mg THC i podzielone jest na 10 porcji, każdy kawałek zawiera 10 mg THC.

• Zaczynaj od niskich porcji i powoli je zwiększaj

Mimo iż 10 mg THC uważane jest za typową porcję, osoby nowe w świecie cannabis powinny zaczynać od spożywania małej ilości THC, od 2 do 5 mg. Zaczekaj co najmniej dwie godziny, aby ocenić efekty, zanim spożyjesz kolejną porcję. Takie działanie pomoże ci znaleźć idealną dawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.