Porady dotyczące spożywania produktów z marihuaną

Produkty spożywcze z marihuaną to może być wyzwanie, zwłaszcza dla osób początkujących, którzy nie są jeszcze zaznajomieni z tym, jak ich ciało reaguje na opóźnione i nasilone działanie marihuany. Ze względu na opóźnione efekty, początkujący biorą drugą porcję, a potem odkrywają, że to dla nich za dużo.

Poniżej kilka wskazówek, jak uzyskać pozytywne odczucia po kontakcie z produktami zawierającymi marihuanę:

• Znajdź wygodne miejsce

Zawsze dobrym pomysłem okazuje się konsumpcja marihuany w komfortowych warunkach. Najlepsze jest również spożywanie cannabis w grupie osób, z którymi jesteś blisko. Jeśli jest to twój pierwszy raz, pomyśl o tym, aby podzielić się produktem ze swoim partnerem lub bliskim przyjacielem, który pomoże ci kontrolować ilość spożywanych produktów i pomóc w przypadku, gdy odczujesz dyskomfort.

• Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi dawkowania danego produktu

Produkty zawierające marihuanę, które można kupić online czy w sklepach powinny mieć wyraźne oznaczenie stężenia THC w mg. Należy pamiętać, że produkty spożywcze, takie jak ciastka, przeznaczone są do wielokrotnego stosowania. Na przykład, jeśli opakowanie zawiera 100 mg THC i podzielone jest na 10 porcji, każdy kawałek zawiera 10 mg THC.

• Zaczynaj od niskich porcji i powoli je zwiększaj

Mimo iż 10 mg THC uważane jest za typową porcję, osoby nowe w świecie cannabis powinny zaczynać od spożywania małej ilości THC, od 2 do 5 mg. Zaczekaj co najmniej dwie godziny, aby ocenić efekty, zanim spożyjesz kolejną porcję. Takie działanie pomoże ci znaleźć idealną dawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.