Co Zrobić, Jeśli Twoje Zioło Wyschło? 

Co możesz zrobić jeśli twoje zioło wyschło?

Stara marihuana może naprawdę mocno wyschnąć. Kiedy tak się stanie, twoje zioło może mieć nieprzyjemny smak i być nieprzyjemne w paleniu. Więc co możesz zrobić? Możesz nawodnić wysuszone zioło, używając świeżego zioła, opakowania nawilżającego lub skórki cytrusów.

1. Świeża marihuana

Umieść wysuszone zioło w pojemniku ze świeżym ziołem. Wilgoć ze świeżej marihuany przeniesie się na tą wysuszoną.

Nie jest to najbardziej niezawodny ani najszybszy sposób na nawodnienie starej marihuany. Pomoże ci, jeśli nie masz dostępu do innych metod.

2. Opakowanie nawilżające

Umieść opakowanie nawilżające w słoiku z wysuszoną marihuaną. Wilgotność w słoiku powinna wzrosnąć do wyższej wilgotności. Twoje wysuszone pąki wchłoną część tej wilgoci z powietrza. Pomoże to przywrócić poziom nawilżenia marihuany, który sprawi, że proces palenia będzie przyjemniejszy.

3. Użyj skórki cytrusowej

Używanie skórki cytrusowej to dość popularna metoda nawadniania suchej marihuany. Bierzesz mały pasek skórki z owoców cytrusowych (cytryny, pomarańczy, limonki itp.) i umieszczasz go w zamkniętym słoiku z twoim zielem. Otwórz pojemnik dwa razy w ciągu dnia, aby wpuścić świeże powietrze i wypuścić zbyt wilgotne powietrze.

Warto, abyś spalił to zioło w ciągu 24 godzin. Istnieją pewne potencjalne problemy z używaniem opakowania nawilżającego i skórki cytrusowej.

Nie chcesz nadmiernie nawadniać swojego zioła. Powinieneś przeprowadzać ten proces tylko przez jeden dzień i powinieneś często sprawdzać zioło, aby upewnić się, że nie jest nadmiernie nawodnione.

Zbyt mocno nawodniona marihuana może być idealnym miejscem do rozwoju pleśni. Jeśli tak się stanie, twoje zioło jest bezużyteczne.

Czy stare zioło jest nadal w stanie wywołać haj?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prostym tak lub nie. To naprawdę zależy od stanu twojego zioła. Stare zioło może wywołać haj, jeśli nadal ma wystarczającą ilość THC. Jeśli twoje stare zioło straci wystarczającą ilość THC i innych kannabinoidów, nie spowoduje żadnego odurzenia. Jeśli jesteś w stanie utrzymać dobry poziom THC i innych związków, twoje zioło sprawi, że będziesz na haju. Być może będziesz musiał palić więcej lub ponownie je nawadniać, aby uzyskać pożądany efekt.

Zioło, które leży nietykane przez długi czas, może stracić związki niezbędne do działania. Jest to szczególnie ważne, jeśli twoja marihuana jest niewłaściwie przechowywana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.