nasiona marihuany, konopi

Boczek z marihuaną

a-to-przepis-na-boczek-z-marihuana

Każdy uwielbia boczek, jest super na śniadanie, z jajkami, a także na kanapce lub w jakiejkolwiek innej formie, jaką sobie można tylko wyobrazić.
Boczek sprawia, że wszystko smakuje lepiej, A teraz wyobraź sobie boczek, który zawiera marihuanę. Jest to przysmak, a już zwłaszcza dla ludzi, którzy znudzeni są przyjmowaniem codziennej dawki marihuany w klasycznej formie.

Składniki:
plastry boczku
zmielona marihuana
melon cantaloupe (opcjonalnie)

1. Weź blaszkę do pieczenia i ułóż na niej paski boczku. Wyciekający tłuszcz wspomoże naszą marihuanę. (Możesz wypróbować ten przepis z szynką prosciutto, ale nie ma ona tak dużo tłuszczu, więc boczek jest wręcz idealny do tego przepisu.)
2. Umieść zmieloną marihuanę w pustej solniczce.
3. Posyp marihuaną boczek po jednej stronie.
4. Następnie umieść w piekarniku w temperaturze 180°C na 10 minut.
5. Kiedy boczek się piecze, przygotuj melona. Smakuje on świeżo i smacznie w takim połączeniu. Pokrój melona, obierz, a następnie pokrój w wystarczająco dużą kostkę, tak aby każdy z plasterków boczku można było owinąć dookoła każdej kostki.
6. Po 10 minutach wyjmij boczek z piekarnika i odwróć. Teraz posyp marihuanę z drugiej strony i umieść z powrotem w piekarniku na 10 minut.
7. Wyjmij boczek z piekarnika, owiń każdy plaster dookoła melona i umieść w nim wykałaczkę, tak aby trzymały się razem.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.