nasiona marihuany, konopi

Kannabinoidy niszczą komórki białaczki

kannabinoidy-cbd-thc-nasiona-marihuana-nasiona-marihuany

Nowe badania z University of London sugerują, że substancje chemiczne znajdujące się w marihuanie mogą być wykorzystywane do walki z białaczką.

Naukowcy studiowali sześć różnych kannabinoidów i stwierdzili, że każde z nich ma działanie przeciwnowotworowe na komórkach białaczkowych.

Główny autor, doktor Wai Liu wyjaśnił wyniki ostatnich badań w poniedziałkowym komunikacie.

„Czynniki te są w stanie wpływać na rozwój komórek rakowych, zatrzymując je w ich torach i zapobiegając ich rozwojowi. W pewnych przypadkach, stosując specyficzne dawki można zniszczyć same komórki rakowe.”

Naukowcy byli w stanie powtórzyć wcześniejsze ustalenia dotyczące przeciwnowotworowych efektów THC – związku znajdującego się w marihuanie, który odpowiedzialny jest za haj.

Jednak w najnowszych badaniach zespół dr Liu postanowił skupić się na kannabinoidach, które nie mają działania psychoaktywnego, w tym kannabidiolu (CBD), kannabigerolu (CBG) i kannabigevarinu (CBGV).

„To badanie jest krytycznym etapem rozszyfrowania tajemnicy konopi jako źródła medycznego. Badane kannabinoidy mają minimalne, jeśli w ogóle, halucynogenne działanie niepożądane, a ich właściwości jako środki przeciwnowotworowe są obiecujące.”

Niepsychoaktywne kannabinoidy wykazały działania hamujące wzrost komórek białaczki na wszystkich etapach cyklu komórkowego. Co ciekawe, zespół zaobserwował jeszcze większe efekty, gdy różne kannabinoidy podawano razem.

Doktor Liu mówi, że leki pochodzące z konopi są znacznie tańsze w produkcji niż tradycyjne metody leczenia raka. Uważa się również, że mogą być one łączone z istniejącymi sposobami leczenia w celu zwiększenia ich wpływu.

„Używanie ich w połączeniu z istniejącym leczeniem, możemy odkryć kilka bardzo skutecznych strategii walki z rakiem. Co ciekawe, związki te są tanie w produkcji i lepsze wykorzystanie ich wyjątkowych właściwości może powodować znacznie bardziej opłacalne leki przeciwnowotworowe w przyszłości.”

Następne badania doktor Liu badać będą potencjał kannabinoidów w połączeniu z istniejącymi zabiegami, a także różnymi schematami leczenia, które mogłyby zwiększyć ich działanie przeciwrakowe.

Badanie zostało opublikowane przed drukiem i otrzymało dofinansowanie od GW Pharmaceuticals.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Kannabinoidy niszczą komórki białaczki”

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.