Już wkrótce: Dostawa cannabis?

Czy dostawa cannabis może stać się czymś realnym? Jeśli odpowiedni wniosek przejdzie w Kolorado, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak!

Czy miną dni długiego oczekiwania na marihuanę w kolejce? Jeśli zatwierdzony zostanie wniosek, który obecnie przechodzi przez ustawodawstwo w Kolorado, wtedy tak! SB 192 pozwoli na to, aby przychodnie i miejsca sprzedające cannabis dostarczały swoje produkty pod drzwi klientów.

Według raportów, apteki najpierw będą musiały ubiegać się o pewnego rodzaju licencję, która umożliwi wykwalifikowanym pracownikom dostarczanie marihuany i produktów z cannabis prosto do konsumentów.
Oczywiście odnośnie zakupów obowiązywać będą te same zasady i naturalnie, zasady dotyczące dostawy będą bardzo surowe. Klienci nie będą mogli zamawiać więcej niż jedną uncję dziennie, a osoby, które nie będą „w wizualnie odpowiednim stanie” również nie będą mogły podpisać dostawy.

Stanowy Cannabis Tracking System również wymagałby od placówek dokładnego dokumentowania tras, prowadzenia dokumentacji i przeprowadzania inwentaryzacji produktów oraz ich ilości detalicznych. Kierowcy będą musieli również rejestrować liczbę lokalizacji obsłużonych na jednym wyjeździe oraz trasę między celami. Produkty przechowywane będą w specjalnych, szyfrowanych skrytkach.

Po co te wszystkie zabezpieczenia? To dość oczywiste. Po pierwsze, samochód dostarczający cannabis jest bardzo kuszącym celem. Te środki ostrożności są prawdopodobnie jedynym sposobem, w jaki prawodawcy rozważają przyjęcie prawa. Jeśli ten wniosek przejdzie, z pewnością będzie to rewolucja dla firm zajmujących się sprzedażą cannabis.
Ponadto, jeśli ustawa wejdzie w życie w Kolorado, możemy spodziewać się podobnych zmian w Waszyngtonie, Oregonie i Kalifornii. Ludzie lubią wygodę, a co może być wygodniejszego niż dostawa cannabis prosto do domu?

W jakich cudownych czasach żyjemy! Zgadzasz się z nami?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.