Kiedy z popalającego nastolatka zmieniasz się w doświadczonego palacza…

Dużo zmienia się, kiedy nie jesteś już dłużej nastolatkiem, włączając w to co palisz, jak palisz i dlaczego palisz. W ciągu nastoletnich lat trawka jest tylko trawką. Wszystko co o niej wiesz, jest to, że powoduje haj, który kochasz. Ale jak dojrzewasz, zyskujesz przeważnie świadomość na temat tego, co wkładasz do swojego ciała. Uczysz się nie tylko więcej o samym ziele, ale też zaczynasz porzucać stare nawyki, jak palenie z aluminium. Niektóre rzeczy, które wybieramy jako nastolatkowie, zostają z nami na dłużej. Niektóre nawyki są zatem pozostałościami z przeszłości, a niektóre wymieniane są na coś nowego. Od prawidłowego przechowywania roślin po wybór zdrowszych sposobów konsumpcji – poniżej kilka przykładów.

1. Osoby, z którymi palisz nie są przypadkowe.

Przyznaj to. Jako nastolatek, prawdopodobnie wielokrotnie paliłeś marihuanę z przypadkowymi ludźmi w przypadkowych miejscach. Znalezienie marihuany nie zawsze było łatwe, więc gdy palenie oznaczało pójście do domu jakiegoś dziwaka, robiłeś to.

2. Twoje pąki są dobrze przechowywane.

Zamiast wrzucać pączki do plastikowej torby, a potem gdzieś między książki, dziś dbasz o marihuanę o wiele bardziej. Przyzwoity słoik na cannabis to podstawa.

3. Zacząłeś dbać o to, co palisz.

Podczas nastoletnich lat nie dbałeś o odmiany, które paliłeś a które nie. Dopóki była marihuana, wszystko było w porządku.

4. Wykształciłeś wyższą tolerancję.

Pamiętasz, kiedy kilka buchów było w stanie sprawić, że było super? Tak, niestety, ale te dni już dawno minęły.

5. Nie czujesz potrzeby zachowywania swojej miłości do marihuany w tajemnicy.

Dzisiaj ludzie są dużo bardziej tolerancyjni, niż kiedy byłeś nastolatkiem. Oznacza to, że możesz być bardziej otwarty jeśli chodzi o miłość do blantów. Dziesięć lat temu, jedynie twoi najbliżsi znajomi mogli wiedzieć co tak naprawdę siedzi ci w głowie.

6. Zmądrzałeś jeśli chodzi o wybór miejsca konsumpcji.

Kiedy po raz pierwszy odkryłeś uczucie haju, nie miałeś żadnych zastrzeżeń co do miejsca, w jakim to robiłeś. Niezależnie od tego, czy paliliście na szkolnym parkingu, czy w jakimś parku – nie miało to żadnego znaczenia. Dzisiaj jesteś jednak bardziej odpowiedzialny i ostrożny.

7. Już nie chodzi tylko o sam haj.

Lata temu chodziło tylko i wyłącznie o haj. Teraz, będąc doświadczonym palaczem zdajesz sobie sprawę również z innych korzyści cannabis.

8. Palenie nie jest już tabu.

Nie musisz się już czuć winny, z powodu palenia marihuany.

9. Wybierasz zdrowsze sposoby konsumpcji.

Aluminiowa puszka była zabawna, ale z pewnością bardzo toksyczna…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.