nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Konopia, jakiej wcześniej nie znałeś

Konopia, jakiej wcześniej nie znałeś, GrubyLoL.com

Ubrania, papier, domy mogą nie być pierwszymi rzeczami, o których myślisz, gdy ktoś pyta „co można zrobić z konopi?” Ale ten ekologiczny materiał jest szalenie wszechstronny.

1. Dom

Pierwszy amerykański dom zbudowany z konopi znajduje się w Asheville w Północnej Karolinie. Niezwykle przyjazny dla środowiska dom, jest jedną z najlepszych rzeczy, które można wytworzyć z konopi, ponieważ charakteryzuje się imponującymi właściwościami izolacyjnymi i aktywnie absorbuje CO2 z atmosfery.

2. Rower

To zdecydowanie jest jednym z naszych ulubionych zastosowań konopi. Erba jest marką, która produkuje rowery przyjazne dla środowiska. Są one wykonane z bambusa oraz konopi. Znakomite ręczne wykonanie sprawia, że dosłownie każdy chce mieć taki rower.

3. Biblia

Biblia konopna może brzmieć nieco blasfemicznie, ale nie ma nic złego w drukowania Słowa Bożego na papierze konopnym. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, jak długotrwałe i przyjazne dla środowiska są takie arkusze. Nawet Biblia Gutenberga (z 1455 roku) została wydrukowana przy użyciu konopi.

4. Deskorolka

Kultura związana z cannabis i deskorolki zdecydowanie idą razem w parze. Istnieje obecnie technologia, która łączy konopie i plastik. Technika ta redukuje użycie plastiku, a przy tym zmniejsza emisję dwutlenku węgla o około 70%.

5. Okulary przeciwsłoneczne

Kiedy ludzie pytają „co można zrobić z konopi?” często obrazują swędzące tkaniny i podejrzane dzianiny. Elegancka marka Hemp Eyewear zmienia te wyobrażenia prezentując szerokie spektrum okularów przeciwsłonecznych.

Konopia może być stosowana nie tylko do tworzenia budynków, książek, deskorolek, ale może być także użytecznym składnikiem w każdej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Konopia, jakiej wcześniej nie znałeś”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.