nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Banany z marihuaną

Banany z marihuaną, GrubyLoL.com

Składniki na jedną porcję:
pół banana
1/2 łyżeczki oleju cannabis lub canna masła (dostosuj w zależności od potrzebnej dawki)
1 łyżka płatków czekoladowych

1. W kąpieli wodnej połącz olej z cannabis z płatkami czekoladowymi. W tym przepisie rekomendujemy zastosowanie ciemnej czekolady. Jest ona nie tylko zdrowsza, ale także komponuje się lepiej z bananem.
2. Te banany należą do naszych ulubieńców, są nie tylko łatwe do wykonania, ale także nie potrzeba na nie wiele czasu i wymagają tylko trzech składników, które swoją drogą są zawsze w domu.
3. Podczas roztapiania oleju i czekolady pamiętaj o zachowaniu niskiej temperatury, która zapewni nam to, że kannabinoidy nie ulegną zniszczeniu.
4. Mieszaj olej i czekoladę do uzyskania naprawdę gładkiej konsystencji.
5. Umieść banany w czekoladzie i dobrze obtocz.
6. Wyłóż pojemnik pergaminem do pieczenia i na nim umieszczaj gotowe banany.
7. Umieść gotowe banany na kilka godzin w lodówce, aby czekolada miała szansę stężeć.
8. Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.