nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Wiele korzyści zdrowotnych marihuany

Wiele korzyści zdrowotnych marihuany, GrubyLoL.com

Przez lata stosowanie marihuany uważane było za złe. Głównie mówiono, że jest ona po prostu uzależniająca i szkodliwa, ale współczesna nauka sugeruje, że jest inaczej. W rzeczywistości, efekty jakie zapewnia marihuana są długofalowe i w pewnym stopniu nieograniczone. Marihuana jest w stanie rozluźnić całe ciało, a nawet pomaga w prawidłowym oddychaniu.

Marihuana, według Harvard Medical School, może łagodzić skutki stanów lękowych, ponieważ pomaga rozluźnić mózg, wyeliminować negatywne myśli – należy jednak pamiętać, że zbyt wysokie dawki mogą powodować paranoję. Z powodu tych mieszanych efektów, eksperci sugerują skonsultowanie się z lekarzem zanim zaczniesz rozważać stosowanie cannabis.

Jedną z najbardziej śmiertelnych chorób na świecie jest rak, i w obecnych czasach mówi się, że jesteśmy w stanie ją wyleczyć! A wszystko to dzięki marihuanie.
Badania są oczywiście nadal w toku, ale wstępne odkrycia są bardzo obiecujące. Badania pokazują, że cannabis wpływa na gen ld-1, który odpowiedzialny jest za rozprzestrzenianie się komórek rakowych.

Zdaniem ekspertów, cannabis jest w stanie spowolnić rozwój choroby Alzheimera, a pomysł ten popierany jest przez naukowców z Scripps Research Institute.

Obecnie, jednym z najbardziej popularnych wniosków jest to, że cannabis może pomóc w pozbyciu się bólu związanego z zapaleniem stawów i innymi zaburzeniami stawów. W tym świetle, ludzie cierpiący na bóle reumatyczne i artretyzm mogą znaleźć nową nadzieję w walce ze swoimi chorobami.

Kolejnym potencjalnym efektem marihuany, według badań przeprowadzonych na Virginia Commonwealth University jest to, że może ona zatrzymywać napady epileptyczne.

Przed nami wciąż co prawda długa droga, ale nie można wątpić w obiecujące korzyści zdrowotne, które wynikają ze stosowania marihuany. Niemniej jednak, trzymamy kciuki, aby odpowiedzi na wszelkie pytania pojawiły się w najbliższym, możliwym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.