nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Floryda legalizuje medyczną marihuanę tej jesieni

Floryda legalizuje medyczną marihuanę tej jesieni, GrubyLoL.com

W poniedziałek Sąd Najwyższy na Florydzie zatwierdził treść poprawki, która pojawi się na kartach do głosowania podczas tegorocznych wyborów średnioterminowych, donosi The Orlando Sentinel.

Quinnipiac University Poll wydany pod koniec ubiegłego roku wskazał, iż 82% wyborców poprze zmianę, a wymagane jest jedynie 60% głosów, aby poprawka została przyjęta.

Nowelizacja ma również poparcie byłego gubernatora – Charlie Crist – który wydał oświadczenie po poniedziałkowych wiadomościach.

„Jest to problem współczucia, zaufania lekarzom, zaufania ludziom z Florydy. Będę na to głosować.”

Crist ubiega się również o stanowiska gubernatora tej jesieni.

W piątek organizatorzy United for Care kampanii potwierdzili, że zebrali ponad 683.000 wymaganych podpisów wyborców.

Prawnik John Morgan wydał około 4 mln dolarów, aby sfinansować kampanię, donosi Associated Press. Prawnik twierdzi, że jego przekonanie jest sprawą osobistą.

„Widzę do dosłownie z pierwszej ręki. Mój ojciec był śmiertelnie chory. Był on facetem całkowicie przeciwnym lekarstwom. Ale cierpiał boleści, był pełen niepokoju, nie miał apetytu. Mój brat zaproponował mu marihuanę i wszystko się zmieniło. Nie wiem dlaczego medyczna marihuana działa, ale po prostu wiem, że działa.”

Ben Pollara, menedżer kampanii United for Care, ostrzegł zwolenników e e-mailu, że „teraz naprawdę zaczyna się praca edukowania wyborców i zwalczania fałszywych informacji i przekonań.”

Do krytyków kampanii należą Ci, którzy nie wierzę w medyczne zastosowanie marihuany, czyli na przykład Jeff Kadel, dyrektor wykonawczy Palm Beach County Substance Awareness Coalition.

„Marihuana nie ma żadnej wartości medycznej. To jest ta sama substancja, którą możesz kupić na rogu ulicy od handlarza narkotyków,” mówi Jeff Kadel.

Ostateczne brzmienie poprawki mówi jednak, że wyrażona jest zgoda na „medyczne zastosowanie marihuany u osób, które cierpią z powodu chorób wyniszczających, oraz ich stan został potwierdzony i zakwalifikowany do terapii przez licencjonowanego lekarza na Florydzie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.