nasiona marihuany, konopi

Nowy podatek od marihuany

Część Colorado zatwierdza nowy podatek od marihuany. Podatek od marihuany ulega podwyższeniu…

Wyborcy w wielu częściach Colorado zatwierdzili nowy podatek od cannabis, który powyższy ceny dla konsumentów na tych obszarów.
Hrabstwo Eagle w Colorado doświadcza problemów związanych ze zdrowiem psychicznym oraz z nadużywaniem substancji. Obywatele mają nadzieję, że nowo zatwierdzone przepisy pomogą w finansowaniu programów, które ocalą miasto. Jednak nasuwa się jedno pytanie: czy podatki od legalnej marihuany nie stają się zbyt wysokie?

Do początku tego roku, stanowy podatek od detalicznej sprzedaży marihuany w Colorado wynosił zawsze 10 procent. Od lipca 2017 roku podatek ten został podniesiony do 15 procent. Przed ostatnimi podwyżkami, obszary takie jak Hrabstwo Eagle nie posiadały lokalnego podatku od sprzedaży cannabis. Obszary te zbierały jedynie regularne podatki od sprzedaży, dopóki wyborcy w niektórych miastach nie zatwierdzili nowych podatków od cannabis.

Jeśli mieszkasz w Colorado, a twoje miasto nie nakłada podatków na marihuanę, może się to wkrótce zmienić.

Hrabstwo Eagle rozpoczęło od wprowadzenia lokalnego podatku od marihuany. Wszystko zacznie się na poziomie 2,5 procent z limitem na poziomie pięciu procent. Tak więc konsumenci marihuany w Hrabstwie Eagle będą płacić 15 procent od detalicznej sprzedaży marihuany, 2,5 procent lokalnego podatku od marihuany oraz stanowe podatki od sprzedaży wszystkich transakcji detalicznych.

Hrabstwo posiada 36 – osobową komisję nadzorczą, która wyda zalecenia dla Rady Hrabstwa Eagle, w jaki sposób wydać podatkowe pieniądze zebrane z rekreacyjnej marihuany. Głównym problemem społeczności jest zwalczanie chorób psychicznych oraz walka z nadużywaniem substancji.

Wiele miast oraz hrabstw, które obecnie nie nakładają własnego podatku od marihuany stara się to wykorzystać. Kilkanaście miejsc w Colorado zagłosowało za zwiększeniem lub całkowitym rozpoczęciem opodatkowania marihuany na poziomie lokalnym i to już w tym roku. Wielu prawdopodobnie pójdzie w ich ślady. Jedynym miejscem w Colorado, które obniżyło stawkę podatku od marihuany było Steamboat Springs.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Nowy podatek od marihuany”

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.