Syntetyczna marihuana czy organiczna marihuana?

Organiczna marihuana to naturalna roślina, która rośnie na wolności i jest uprawiana do celów zarówno medycznych jak i rekreacyjnych.

Rozpatrując sprawę z perspektywy chemicznej, syntetyczna marihuana w ogóle nie jest marihuaną. Zamiast tego, syntetyczna marihuana zawiera aktywne substancje chemiczne, które próbują jedynie naśladować biologiczne efekty THC. Jednak syntetyczna marihuana daje całkowicie inne efekty niż organiczna marihuana, ponieważ jak się okazuje, syntetyczna marihuana może być od 2 do 100 razy mocniejsza od naturalnego THC.

Mimo iż ekologiczna marihuana jest znacznie bezpieczniejsza, niektórzy ludzie palą syntetyczną marihuanę, aby uniknąć pozytywnego wyniku podczas przechodzenia przez testy na obecność narkotyków.
Nie posiadająca THC, syntetyczna marihuana jest nie do wykrycia w testach narkotykowych.

Syntetyczna marihuana jest zwykle tańsza od naturalnej marihuany, co powoduje, że niektórzy konsumenci niestety nie zwracają uwagi na wysokie ryzyko zagrożenia zdrowia związane z jej stosowaniem – ich jedynym celem staje się zaoszczędzenie pieniędzy.

Uncja organicznej marihuany może kosztować od 200 do 300 dolarów, a cena za 1 uncję syntetycznej marihuany zwykle waha się od 10 do 50 dolarów amerykańskich. Równanie jest proste…

Tylko warto zadać sobie pytanie – czy zaoszczędzone pieniądze warte są naszego zdrowia? Koniecznie dajcie nam znać co o tym myślicie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.