Organiczna Marihuana

Można ustalić normy ekologiczne, niezależnie od tego, czy marihuana jest legalna na szczeblu federalnym.

Standardy te nie będą regulowane przez władze federalne, ale mogą istnieć niezależnie od legalizacji.

Istnieje wiele przykładów norm ekologicznych obowiązujących dla innych produktów, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przemysł konopny zaczął to robić. Oficjalne regulacje, które mogą nastąpić, gdy rząd federalny w końcu zalegalizuje konopie indyjskie, prawdopodobnie wprowadzą niektóre z mniejszych standardów, ale podstawowe standardy prawdopodobnie pozostaną takie same.

WSKAZÓWKA: Każdy biznes konopny zainteresowany stosowaniem metod ekologicznych powinien zacząć już teraz, aby był gotowy, gdy oznaczenie ekologiczne stanie się dostępne.

Jednym ze sposobów na to jest zbadanie podobnych produktów roślinnych, takich jak sałata, szpinak i jarmuż.

Dowiedz się, jakie są normy ekologiczne dla tych materiałów eksploatacyjnych, a następnie podejmij kroki, aby wdrożyć je w swojej działalności hodowlanej.

Firmy te mogą nie być w stanie uzyskać oficjalnego oznaczenia „ekologiczne”, ale nadal mogą wykorzystać podjęte przez siebie kroki – takie jak brak GMO, zero pestycydów, całkowicie naturalny nawóz itp. – do promowania swoich produktów.

Mimo, że jest to droższe, istnieje wiele dowodów na bezprecedensowy wzrost we wszystkich zakątkach przemysłu konopnego, z produktów uprawianych i wytwarzanych bardziej ekologicznymi metodami.

Przejście z tradycyjnej uprawy z użyciem pestycydów i tym podobnych nie jest łatwym zadaniem, ale wyniki są warte wysiłku i przyniosą korzyści w przyszłości, gdy „organiczna” pieczęć aprobaty będzie dostępna dla legalizowanej federalnie marihuany.

Konsekwencje kosztów dla producentów

Pozostają pytania: Czy hodowcy o małych plonach mogą dobrze radzić sobie w biznesie, czy też koszt jest zbyt wysoki? A może to mit, że zrównoważona działalność jest bardziej kosztowna w przygotowaniu i prowadzeniu niż niezrównoważona?

Operacja organiczna chroni sieć pokarmową gleby, nie wprowadza pestycydów do środowiska i daje bardziej naturalny produkt, który nie zawiera szkodliwych chemikaliów.

Mniej więcej tak rośliny będą rosły na wolności, bez ingerencji człowieka.

Z drugiej strony, w operacjach nieekologicznych często stosuje się chemikalia, które szkodzą glebie i pestycydy, które zabijają zarówno szkodliwe, jak i pożyteczne owady – nie wspominając o wylądowaniu w zlewniach, gdzie wyrządzają jeszcze więcej szkód.

Nawet jeśli konsument nie jest szczególnie zainteresowany ekologicznymi skutkami operacji wzrostowych, powinien wziąć pod uwagę toksyny pozostałe w samej roślinie.

Te metale ciężkie i sole nieuchronnie przedostają się do organizmu osoby spożywającej konopie.

Produkcja ekologiczna odzwierciedla różnicę między jakością a ilością.

Celem uprawy organicznej jest jakość i czystość produktu, nawet jeśli oznacza to mniejszą wydajność.

Celem nieekologicznej uprawy jest zwykle przede wszystkim uzyskanie jak największego plonu, przy czym jakość i czystość schodzą na dalszy plan.

Przed powstaniem działalności ekologicznej branża działała przy założeniu, że hodowcy o małych plonach nie mogą dobrze konkurować z hodowcami o dużych plonach.

Wielu hodowców bało się zaryzykować swoją działalność dla mniejszego, czystszego produktu.

Ale kilku odważnych uznało, że te czystsze produkty mogą ulepszyć produkt końcowy i że koneserzy byliby skłonni zapłacić wyższe ceny za lepsze wrażenia.

Ci hodowcy o małych plonach mają teraz doświadczenie, aby przenieść swoje organiczne działania na wyższy poziom w miarę rozwoju rynku.

Wraz ze zmianą pojawia się potrzeba edukacji.

Gdy konsumenci dowiadują się, co to znaczy, że ich marihuana jest „organiczna” i gdy doświadczają efektów tych czystszych produktów, dostrzegają wartość i są gotowi zapłacić wyższą cenę.

Pomaga również fakt, że istnieje zapotrzebowanie na żywność ekologiczną, więc przemysł konopny nie musi zaczynać od początku.

Niemniej jednak istnieje potrzeba, aby hodowcy ekologiczni edukowali branżę i użytkowników końcowych na temat tego, co robią ich firmy, aby zapewnić jak najczystszy produkt.

Rozwój zrównoważonej strony przemysłu konopi

Dla firm, które rozważają wejście w zrównoważoną stronę przemysłu konopnego, najlepszą radą jest to, aby po prostu to zrobić, ale zaczynaj od małych kroków. Nie trzeba wdrażać wszystkiego na raz.

Kontynuuj bieżącą działalność w krótkim okresie i zacznij przechodzić na standardy organiczne, budując kompost, a następnie wdrażaj go w procesie uprawy. Potem już tylko krótki krok do nauki wytwarzania nawozów organicznych i ograniczania stosowania ciężkich chemikaliów.

Ogólnie dostępnych jest wiele informacji na temat ekologicznego ogrodnictwa, dlatego ważne jest, aby zaangażować się w kilka prób i błędów, aby dowiedzieć się, jak zastosować te informacje w uprawie konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.