nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

7 faktów, których prawdopodobnie nie wiesz o marihuanie

7 faktów, których prawdopodobnie nie wiesz o marihuanie, GrubyLoL.com

Jak zapewne już wiesz, marihuana jest substancją uważaną za narkotyk, która może być stosowana w leczeniu chorób medycznych. Z pewnością znasz również wiele różnych slangowych pseudonimów, które ludzie używają do nazwania tego zioła. Czyli są jakieś inne rzeczy, których wciąż nie wiadomo o marihuanie? Oto 7 faktów, które warto sprawdzić:

1. Cannabis można łatwo uprawiać w każdym środowisku. Fakt ten kusi wiele uzależnionych od rośliny osób do zakładania własnych przydomowych plantacji konopi.

2. Cannabis był wykorzystywany w starożytnych Chinach – nie tylko w medycynie, ale również jako źródło żywności.

3. W 1619 roku konopie były masowo uprawiane w Ameryce Północnej. Zapotrzebowanie brytyjskiej floty na liny konopne było tak wielkie, że w Virginii karano grzywną farmerów, którzy jej nie uprawiali.

4. Największym producentem cannabis na świecie jest Paragwaj, zaraz po nim Meksyk.

5. Kanada jest pierwszym krajem, gdzie medyczna marihuana została przepisana pacjentom. W tym kraju ludzie mogą uprawiać roślinę, tak długo, jak długo posiadają do tego licencję.

6. Do 2010 roku było już 17 stanów w Stanach Zjednoczonych, gdzie marihuana była dopuszczona do stosowania w celach medycznych.

7. W Stanach Zjednoczonych, najbardziej popularną instytucją, która zapewnia rządowi sprawdzoną marihuanę jest Uniwersytet w Missisipi. Od jednego do sześciu akrów marihuany są dostarczane każdego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.