nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Liczba aresztowań w Filadelfii zmniejszyła się o 78% odkąd marihuana została zdekryminalizowana

Liczba aresztowań w Filadelfii zmniejszyła się o 78% odkąd marihuana została zdekryminalizowana, GrubyLoL.com

Minęło zaledwie kilka miesięcy odkąd rada miasta Filadelfia postanowiła zdekryminalizować marihuanę, ale już można zauważyć z raportów, że aresztowania w mieście spadły aż o 78% odkąd nowa ustawa weszła w życie.

Konkretnie, były 72 zatrzymania z powodu marihuany w czasie jednego miesiąca na przestrzeni października i listopada. W tym samym okresie, ale rok wcześniej, liczba aresztować to około 320. Ogólnie rzec biorąc – jest to spadek o 78%.

Jednak, pomimo zmian, niektórzy mieszkańcy nadal są aresztowani za marihuanę.

Od 20 października do 20 listopada wydano zaledwie 20 nowych mandatów: 14 za posiadanie, a 6 za palenie w miejscach publicznych. Posiadanie poniżej 30g skutkuje mandatem 25 dolarów (~100zł). Palenie w miejscach publicznych to grzywna w wysokości 100 dolarów (~400zł) i prace społeczne.

Prawo regulujące marihuanę zostało uchwalone w Filadelfii przez Radę Miejską w czerwcu, a weszło w życie nieco ponad 4 miesiące później, w dniu 20 października.

Zgodnie z nowym prawem dekryminalizacji, posiadanie 30 gramów, lub mniej uważane jest za wykroczenie cywilne i skutkujące karą w wysokości 25 dolarów (~100zł) grzywny.

Palenie w miejscach publicznych również jest wykroczeniem cywilnym, karanym grzywną w wysokości 100 dolarów (~400zł) oraz 9 godzinami prac społecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “Liczba aresztowań w Filadelfii zmniejszyła się o 78% odkąd marihuana została zdekryminalizowana”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.