nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Aresztowani po kolejnym złapaniu przez policję

Aresztowani po kolejnym złapaniu przez policję, GrubyLoL.com

Lincoln, Nebraska – Kalifornijska para, która została aresztowana w zeszłym miesiącu za posiadanie 60 funtów marihuany, którą opisali jako prezent dla rodziny została aresztowana ponownie w Boże Narodzenie, tym razem pod zarzutem posiadania pieniędzy ze sprzedaży narkotyków.

Patrick Jiron, lat 80, i jego 70-letnia żona Barbara, oboje z Clear Lake Oaks w Kalifornii, zostali aresztowani we wtorek na drodze międzystanowej nr 80 w południowo – wschodniej Nebrasce. Para została aresztowana w zeszłym miesiącu na tej samej drodze – w tym samym pojeździe – jednak dwa okręgi na zachód.

Urzędnicy hrabstwa Lancaster powiedzieli, że para prowadziła pickup, który został zatrzymany we wtorek ze względu na podejrzenia, że zbytnio podąża za innych pojazdem. Jeden z zastępców szeryfa powiedział, iż przeszukanie pojazdu doprowadziło ich do znalezienia 18.000 w gotówce, dużego worka na śmieci z resztkami marihuany w środku oraz notatkami świadczącymi o sprzedaży marihuany.

Terry Wagner, szeryf hrabstwa Lancaster powiedział, że jego departament planuje przekazać gotówkę federalnemu Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Lancaster County zatrzyma około 60 procent gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.