nasiona marihuany, nasiona konopi

Aresztowani po kolejnym złapaniu przez policję

Lincoln, Nebraska – Kalifornijska para, która została aresztowana w zeszłym miesiącu za posiadanie 60 funtów marihuany, którą opisali jako prezent dla rodziny została aresztowana ponownie w Boże Narodzenie, tym razem pod zarzutem posiadania pieniędzy ze sprzedaży narkotyków.

Patrick Jiron, lat 80, i jego 70-letnia żona Barbara, oboje z Clear Lake Oaks w Kalifornii, zostali aresztowani we wtorek na drodze międzystanowej nr 80 w południowo – wschodniej Nebrasce. Para została aresztowana w zeszłym miesiącu na tej samej drodze – w tym samym pojeździe – jednak dwa okręgi na zachód.

Urzędnicy hrabstwa Lancaster powiedzieli, że para prowadziła pickup, który został zatrzymany we wtorek ze względu na podejrzenia, że zbytnio podąża za innych pojazdem. Jeden z zastępców szeryfa powiedział, iż przeszukanie pojazdu doprowadziło ich do znalezienia 18.000 w gotówce, dużego worka na śmieci z resztkami marihuany w środku oraz notatkami świadczącymi o sprzedaży marihuany.

Terry Wagner, szeryf hrabstwa Lancaster powiedział, że jego departament planuje przekazać gotówkę federalnemu Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Lancaster County zatrzyma około 60 procent gotówki.

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd
nasiona marihuany automatic, sklep, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.