nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Dofinansowanie kampanii na rzecz legalizacji marihuany stoi na niepewnym gruncie

pieniadze-marihuana-kasa

Bogaci darczyńcy, którzy do tej pory finansowali większość kampanii na rzecz legalizacji marihuany w Stanach Zjednoczonych mogą się wycofać, jak pokazują nowe raporty.

Te wiadomości mogą być zaskoczeniem dla przypadkowych obserwatorów – po tym wszystkim, kiedy Oregon, Alaska i Dystrykt Kolumbii zalegalizowało użytkowanie oraz posiadanie marihuany w celach rekreacyjnych, co daje cztery stany (i jeden dystrykt), nie wspominając o 23 stanach, w które już zalegalizowały medyczną marihuanę.

W każdym razie pozory mogą być mylące.

Wydaje się to dziać w szeregach ruchu na rzecz legalizacji marihuany. Strony, które w dużej mierze finansowały kampanie, obecnie okazują oznaki niezadowolenia.

Koszty rosną: Uważa się, że koszty legalizacji marihuany w Kalifornii będą kosztowały więcej niż całkowity koszt kampanii w Oregonie, Alasce, Dystrykcie Kolumbii, Florydzie.

Nawet mniejsze stany mogą okazać się znacznie większym wydatkiem niż w przeszłości, obecnie Sheldon Adelson, który pomógł w kampanii na Florydzie, grozi wyłożeniem milionów dolarów na ogólnokrajową kampanię przeciw legalizacji.

Efekt końcowy? Mimo, że kampania na rzecz legalizacji marihuany w Stanach Zjednoczonych była oszałamiająca, zaskakując zwycięstwem na przestrzeni kilku ostatnich lat, zwolennicy nie powinni spocząć na laurach. Droga do dalszej legalizacji marihuany może być inna, biorąc pod uwagę rosnące koszty oraz bardziej zaangażowaną i lepiej finansowaną opozycję.

Potrzeba znaleźć nowe źródła finansowania, bardzo prawdopodobne jest to, że hodowcy marihuany, którzy obecnie czerpią korzyści z legalizacji marihuany, będą musieli zacząć grać większą rolę w finansowaniu tych środków.

„Ludzie, którzy płacą za kampanie legalizacyjne zaczynają się wycofywać,” powiedział Troy Dayton, założyciel ArcView Group, organizacji w Kalifornii, która łączy związane z marihuaną start-upy z inwestorami.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Dofinansowanie kampanii na rzecz legalizacji marihuany stoi na niepewnym gruncie”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.