nasiona marihuany, konopi

Dom zbudowany z konopi

dom-stworzony-z-konopi-konopia-przemysl

Pierwszy amerykański dom wykonany głównie z konopi został zbudowany. Wykorzystano produkt znany jako beton konopny – mieszanka konopi przemysłowych, wapna i wody – zespół 40 wolontariuszy, podwykonawców i projektantów niedawno zakończył budowę domu konopnego znajdującego się w Asheville, Północna Karolina. Ekologiczna konstrukcja zyskała poparcie członków społeczności oraz lokalnych władz.

Stosowanie konopi jako materiału budowlanego nie jest niczym nowym. Beton konopny jest zarejestrowaną marką betonu, materiał jest alternatywą materiałów budowlanych stosowanych w Europie i Australii od 1960 roku. Stosowanie konopi w budynkach sięga tysiącleci w Azji i na Bliskim Wschodzie, skąd pochodzi roślina. Największym wyzwaniem jest stosowanie konopi jako materiału budowlanego w USA, ze względu na przepisy, dostawę i koszty, z czego wszystko jest powiązane.

David Mosrie wyjaśnia: „Głównym negatywnym skutkiem aktualnej sytuacji prawnej [w USA] są koszty importu konopi, które są bardzo wysokie. Nawet jeżeli [rząd] pracuje nad legalizacją medycznej marihuany w coraz większej ilości stanów, nie wydaje się, aby umożliwił produkcję konopi przemysłowych. Lokalna produkcja nie tylko obniża wpływ na środowisko, ale wzmacnia gospodarkę i wspiera lokalne rolnictwo. Szczerze mówiąc, zakaz naprawdę nie ma sensu, na szczeblu państwowym czy federalnym, mimo to trwa dalej.”

Ze względu na ograniczenia dotyczące produkcji konopi w USA, firma zajmująca się budowaniem takich domów ściągała konopie przemysłowe z UK.

Beton konopny ma kilka ciekawych cech, jedną z nich jest zdolność do wyciągania węgla z atmosfery, podczas uprawy jak i zastosowania w produktach, co sprawia, że konopia jest obusiecznym mieczem w walce ze zmianami klimatycznymi.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Dom zbudowany z konopi”

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.