Nowa generacja konsumentów konopi [badania demograficzne]

W naszym świecie rzeczy dotyczące konopi zmieniają się ciągle. Obserwujemy zmiany ustawowe, rozwój przemysłu i co chyba najważniejsze – zmiany postawy na temat samej konopi.

Wraz z dostarczaniem nowych badań oraz coraz bardziej powszechnym stosowaniem marihuany, piętno otaczające roślinę staje się coraz bardziej łagodne.

Ludzie stają się bardziej otwarci na ideę, że wielu konsumentów konopi to bardzo funkcjonalni, produktywni członkowie społeczeństwa i mamy na to konkretne badania. Ekskluzywni nabywcy markowych produktów z konopi indyjskich łamią stereotypy i zmieniają rynek marihuany.

Nowa klasa konsumentów konopi przekształca kulturę marihuany. Osoby te łamią stereotypy standardowego palacza marihuany, a także aktywnie poszukują produktów konopi, które są wysokiej jakości, wysokiej klasy i często pomysłowo pakowane.

Według nowego badania przeprowadzonego przez Miner and Co. Studio, ankietowano 800 konsumentów konopi (z których wszyscy zainwestowali w szybko rozwijającą się kategorię „markowych” produktów z marihuany), dzisiejszy użytkownik marihuany wygląda zdecydowanie inaczej niż stereotypowy „palacz marihuany”.

Na podstawie ankietowanych odpowiedzi, obecny konsument marihuany:
• średnio posiada 30 lat
• 65% mężczyzn; 35% kobiety
• 65% dochód gospodarstwa domowego wynosi 75.000 dolarów lub więcej
• 84% pracuje w pełnym wymiarze czasu
• 63% żyje w związku małżeńskim lub mieszka z drugą połówką
• 42% to rodzice dzieci poniżej 18 roku życia
• 49% to Demokraci; 45% to Republikanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.