Koszerna marihuana

Istnieje wiele odmian i form marihuany, z których każdy może sobie coś znaleźć. Jednak czy ktoś z was wiedział, że można na rynku znaleźć koszerną marihuanę? Dla społeczności żydowskiej jest to świetna wiadomość. Jeśli jednak jesteś w grupie, która nie rozumie różnicy pomiędzy zwykłą marihuaną, a tą koszerną, jesteśmy tu, aby ci w tym pomóc.

Z definicji, słowo „koszerne” oznacza „odpowiednie” lub „pasujące”. Zgodnie z prawem religijnym, Żydzi utrzymują koszerność w odniesieniu do żywności.

Żywność jest uważana na koszerną, jeśli zwierzę zostało wychowane w odpowiedni sposób i przygotowane w określony sposób. Ponadto, rabin musi nadać procesowi produkcji „pieczęć zgodności”, aby jedzenie było oficjalnie koszerne. Wreszcie, produkty mleczne i mięsne muszą być trzymane oddzielnie, aby mogły być uważane za koszerne.

Tradycyjnie, wiara żydowska podąża tymi zasadami. Być może widziałeś nawet koszerne sklepy, które dostarczają koszerne jedzenie.

Społeczność żydowska dosyć często dyskutuje nad tym zagadnieniem. Izrael jest olbrzymim zwolennikiem i badaczem marihuany, zwłaszcza medycznej, więc temat poruszany jest naprawdę nierzadko.

Jak powiedział pewien rabin w wywiadzie: „cannabis nie jest koszerne”. Więc co to oznacza? Tradycyjnie, dana rzecz wymaga certyfikatu, aby być jedzona. Zatem jeśli masz plan konsumować cannabis i utrzymać koszerność, wydaje się to być wyzwaniem.

Wraz ze zderzeniem tradycji żydowskiej i kultury cannabis, stworzenie koszernej marihuany to konieczność. Na szczęście, firmy produkujące cannabis pracują nad stworzeniem produktów koszernych. Zaledwie kilka dni temu, kanadyjska firma zapowiedziała wypuszczenie na rynek produktów, które będą specjalnie certyfikowane.

Hydropothecary Corporation podjęło wszelkie potrzebne działania, aby zapewnić, że cały proces produkcyjny a także dodatki będą koszerne. Certyfikowana przez rabina Levy Teitlebaum, linia produktów cannabis będzie posiadać na opakowaniu nawet specjalne oznaczenie certyfikatu koszerności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.