Wraz z adaptowaniem się zasad dotyczących medycznej marihuany, adaptują się i przychodnie

kolorado-produkty-spozywcze-zawieracjace-marihuane-thc-cbd-jedzenie-thc

Wraz ze zbliżaniem się nowych zasad dotyczących medycznej marihuany, niektórzy zastanawiają się, jak organy scigania zareagują na wiele nieautoryzowanych przychodni, które działają w Kanadzie.

Choć oficjalnie nielegalne w świetle prawa federalnego, policja w Vancouver od dawna zajmuje inne stanowisko co do przychodni medycznej marihuany, które rozkwitły w mieście.

W poprzednim miesiący, VPD stwierdzio, że nie stawią się za najlepszymi praktykami i dobrze ugruntowanymi przychodniami. Brian Montague wyjaśnił, że jego wydział, w przeciwieństwie do Health Canada, nie widzi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego przy sposobie w jakim obecnie działają.

Przychodnie w całej Kanadzie wydają się podejmować całkowicie różne stanowiska co do nowego programu MMPR.

British Columbia Compassion Club Society (BCCCS), na przykład, będzie w dalszym ciągu otwarte jak zwykle za pośrednictwem przejścia noych przepisów federalnych. Jako jedna z największych kanadyjskich przychodni oferujących medyczną marihuanę, „nic się u nas nie zmieni”, mówi Jamie Shaw, rzecznik BCCCS.

„Dla nas było tutaj tak naprawdę tylko jedno pytanie: czy to [nowy program federalny] zaspokoi potrzeby naszych członków? Odpowiedź była „nie”… więc będziemy kontynuować nasze nieposłuszeństwo obywatelskie, tak długo, aż nasi członkowie nie będą nas potrzebować.”

Przychodnie konopne, które obsługują około 50.000 pacjentów w całym kraju, istniały jeszcze zanim powstał pierwszy program medycznej marihuany w Kanadzie. Jako akt obywatelskiego nieposłuszeństwa, dispensaria rozprowadzają medyczną marihuanę oraz ekstrakty wśród Kanadyjczykow ze zweryfikowanymi diagnozami medycznymi.

Ale ku rozczarowaniu wielu ludzi, model przychodni nie został dostosowany do przepisów MMPR.

„W Vancouver, jest to zupełnie inna historia” mówi Shaw. „Widzieliśmy więcej przychodni otwartych w ciągu ostatnich kilku miesięcy niż w pierwszej dekadzie naszego istnienia.” W różnych miejscach, podejmuje się różne stanowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.