Zalegalizują rekreacyjną marihuanę w 2018 roku

Eksperci twierdzą, że poniższe trzy stany są najbardziej skłonne do zalegalizowania rekreacyjnej marihuany w 2018 roku.

Jeśli mieszkasz w New Jersey, Vermont lub Rhode Island, być może już niedługo nadejdzie odpowiedni czas na świętowanie, ponieważ bardzo możliwe, że te trzy stany zalegalizują rekreacyjną marihuanę w przyszłym roku. Ciekawy artykuł z Marijuana Business Daily zbadał, które stany najprawdopodobniej zalegalizują marihuanę.
Przez legalizację oczywiście rozumiemy zatwierdzenie jej za pośrednictwem prawodawców, a nie wyborców.

Do tej pory żadne z 8 stanów w USA, które zalegalizowały rekreacyjną marihuanę, nie uczyniło tego za pośrednictwem prawodawstwa. Oczekuje się jednak zmian, jak mówi sam dyrektor wykonawczy projektów dotyczących cannabis, Rob Kampia:

„Mam dosyć pozytywne przeczucia odnośnie tej kwestii,” mówi.

Wielu z prawodawców czeka reelekcja i jeśli chcą utrzymać swą obecną pozycję oczywistym jest, że najrozsądniej będzie gdy będą robić to, czego chcą ich wyborcy. Legalizacja rekreacyjnej marihuany oczywiście jest w najlepszym interesie ich kariery!

Mówi się, że New Jersey zalegalizuje rekreacyjną marihuanę jako następne, ponieważ obecny gubernator i Chris Christie już niedługo opuszczą swoje stanowiska, a kandydat na to stanowisko – Phil Murphy powiedział, że chce zalegalizować rekreacyjną marihuanę.
Jeśli natomiast chodzi o Vermont i Rhode Island, posiadają one najbardziej demokratyczne ustawodawstwo stanowe, stąd duże prawdopodobieństwo że będą następne.

Generalnie wszystko wskazuje na to, że legalizacja będzie jednym z gorętszych tematów na kolejnych wyborach…

i bardzo dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.