Hejterzy zawsze będą hejterami

Wszyscy znamy kogoś, kto bezwzględnie gardzi marihuaną i nie akceptuje jej całkowicie. Jak radzić sobie z takimi ludźmi, szczególnie jeśli są naszymi przyjaciółmi lub członkami rodziny? A co najważniejsze, jak radzić sobie z nimi w sposób taktowny?

• Powiedz im, że to twój wybór!

Jesteś osobą dorosła i nikt nie może ci powiedzieć, co powinieneś robić ze swoim życiem. Stosowanie marihuany to twój personalny wybór i tylko i wyłącznie do ciebie należy decyzja co z tym dalej będziesz robić. Poinformuj osobę, która sprawia ci trudność, że jesteś dorosły, a cannabis nie wpływa na twoją zdolność do pracy i płacenia rachunków.

• Statystyki bezpieczeństwa.

Dużym powodem, dla którego wiele osób ma problem ze stosowaniem cannabis jest fakt, że jest ona nadal nielegalna w znacznej części świata. Nawet w Stanach Zjednoczonych, gdzie połowa kraju zalegalizowała cannabis do celów rekreacyjnych i medycznych, cannabis pozostaje w umysłach wielu ludzi narkotykiem. W rezultacie, społeczeństwo uważa, że cannabis jest niebezpieczne, ponieważ propaganda antynarkotykowa mówi, że tak jest.Takim osobom pokazuj statystyki, które jasno mówią, że nikt nigdy nie umarł z powodu przedawkowania marihuany. Oprócz tego możesz wyjaśnić historię marihuany i wytłumaczyć dlaczego została ona w pierwszej kolejności uznana za przestępstwo.

• Wytłumacz w jaki sposób marihuana ci pomaga.

Masz swoje powodu, dla których stosujesz marihuanę, podziel się nimi. Jest to szczególnie dobry punkt, jeśli stosujesz marihuanę z powodów medycznych, takich jak na przykład leczenie chronicznego bólu.

W ramach żartu, zawsze możesz powiedzieć, że cannabis pomaga ci radzić sobie z takimi osobami, jak ta która cię o to pyta.

• Dowiedz się, dlaczego dana osoba jej tak bardzo nie lubi.

Ludzie często kierują się osobistymi powodami wygłaszając opinie na temat cannabis. Może nie chodzi o to, że cannabis jest nielegalne, ale po prostu doświadczyli negatywnych sytuacji z nią związanych.

Jeśli dowiesz się, dlaczego ktoś nie lubi marihuany, możesz konstruktywnie z nimi porozmawiać.

Może dana osoba ma po prostu błędne informacje na temat marihuany i ty możesz być osobą, która to wszystko wyjaśni i dzięki której hejter zmieni swoje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.