nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Hejterzy zawsze będą hejterami

Wszyscy znamy kogoś, kto bezwzględnie gardzi marihuaną i nie akceptuje jej całkowicie. Jak radzić sobie z takimi ludźmi, szczególnie jeśli są naszymi przyjaciółmi lub członkami rodziny? A co najważniejsze, jak radzić sobie z nimi w sposób taktowny?

• Powiedz im, że to twój wybór!

Jesteś osobą dorosła i nikt nie może ci powiedzieć, co powinieneś robić ze swoim życiem. Stosowanie marihuany to twój personalny wybór i tylko i wyłącznie do ciebie należy decyzja co z tym dalej będziesz robić. Poinformuj osobę, która sprawia ci trudność, że jesteś dorosły, a cannabis nie wpływa na twoją zdolność do pracy i płacenia rachunków.

• Statystyki bezpieczeństwa.

Dużym powodem, dla którego wiele osób ma problem ze stosowaniem cannabis jest fakt, że jest ona nadal nielegalna w znacznej części świata. Nawet w Stanach Zjednoczonych, gdzie połowa kraju zalegalizowała cannabis do celów rekreacyjnych i medycznych, cannabis pozostaje w umysłach wielu ludzi narkotykiem. W rezultacie, społeczeństwo uważa, że cannabis jest niebezpieczne, ponieważ propaganda antynarkotykowa mówi, że tak jest.Takim osobom pokazuj statystyki, które jasno mówią, że nikt nigdy nie umarł z powodu przedawkowania marihuany. Oprócz tego możesz wyjaśnić historię marihuany i wytłumaczyć dlaczego została ona w pierwszej kolejności uznana za przestępstwo.

• Wytłumacz w jaki sposób marihuana ci pomaga.

Masz swoje powodu, dla których stosujesz marihuanę, podziel się nimi. Jest to szczególnie dobry punkt, jeśli stosujesz marihuanę z powodów medycznych, takich jak na przykład leczenie chronicznego bólu.

W ramach żartu, zawsze możesz powiedzieć, że cannabis pomaga ci radzić sobie z takimi osobami, jak ta która cię o to pyta.

• Dowiedz się, dlaczego dana osoba jej tak bardzo nie lubi.

Ludzie często kierują się osobistymi powodami wygłaszając opinie na temat cannabis. Może nie chodzi o to, że cannabis jest nielegalne, ale po prostu doświadczyli negatywnych sytuacji z nią związanych.

Jeśli dowiesz się, dlaczego ktoś nie lubi marihuany, możesz konstruktywnie z nimi porozmawiać.

Może dana osoba ma po prostu błędne informacje na temat marihuany i ty możesz być osobą, która to wszystko wyjaśni i dzięki której hejter zmieni swoje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.