Ważne czynniki wpływające na tolerancję marihuany

Kiedy eksponowany jest na cokolwiek z dużą częstotliwością, nasz organizm rozwija tolerancję. Jeśli stosujesz marihuanę przez długi czas, może się okazać, że musisz palić więcej cannabis aby uzyskać haj – to mój przyjacielu oznacza, że rozwinąłeś do niej tolerancję. Istnieje wiele ważnych czynników mających wpływ na twoją tolerancję.

1. Brak przerw

Mimo, że cannabis nie uzależnia, codzienne stosowanie marihuany tworzy paterny w organizmie. Nasz organizm posiada układ endokannabinoidowy, gdzie receptory wiążą się z różnymi kannabinoidami.

Kiedy często konsumujesz marihuanę, twoje receptory przyzwyczajają się do biologicznego parowania. Przez robienie sobie przerwy, dajesz receptorom czas na wyregulowanie się, co w ostatecznym rozrachunku pomoże ci poczuć się jakbyś dopiero zaczynał swoją przygodę z cannabis.

2. Metabolizm

Cannabis działa z każdym organizmem w sposób wyjątkowy. Jeśli jesteś zawodowym sportowcem, który korzysta z marihuany lub aktywnie pijącym studentem, miej świadomość, że w każdym przypadku doświadczenie związane z rośliną będzie się różnić.

Psychoaktywny kannabinoid, THC, przechowywany jest w tkankach tłuszczowych. Więc jeśli jesteś bardzo aktywny, THC opuści twoje ciało szybko. Jeśli jednak nie korzystasz z siłowni wcale, to będzie ono znajdowało się w twoim organizmie przez dłuższy czasu i „budowało” za każdym razem, gdy będziesz palić. Musisz zrozumieć, że poziom aktywności wpływa na tolerancję w bardzo dużym stopniu.

3. Odmiana

Wierz lub nie, ale odmiana, którą konsumujesz ma ogromny wpływ na tolerancję. Jeśli palisz wilgotną trawkę 24/7, możesz być pewien, że będziesz miał doświadczenie w kwestiach, które dotyczą wysokiej tolerancji marihuany.

Jeśli palisz wysokiej jakości koncentraty, to również jest nieuniknione.

4. Nawodnienie

Pij wodę przez cały czas! Utrzymanie prawidłowego nawodnienia bez względu na to czy palisz czy nie, jest niewiarygodnie ważne. Woda jest najprostszym sposobem na wypłukanie jakiejkolwiek substancji z organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.