Palenie marihuany z rodzicami

Prawdopodobnie nie każdy będzie miał takie szczęście, aby palić marihuanę z rodzicami, i szkoda. Jedną z najlepszych rzeczy, kiedy stajesz się dorosły jest możliwość robienia różnych rzeczy z rodzicami, które były dla ciebie zabronione, kiedy byłeś dzieckiem.

1. Jest to super zbliżające doświadczenie.

Kiedy rodzic zacznie palić z tobą, to prawie tak jakbyś stawał się twoim nowym przyjacielem. Marihuana nie tylko obniża twoje własne zahamowania, ale także obniża zahamowania rodziców. Cannabis sprawia, że twoi rodzice staję się znacznie bardziej ludzcy.

Przygotuj się jednak na nowe poczucie otwartości i uczciwości z mamą lub tatą, które może wskazywać na pewne rzeczy na które możesz nie być gotowy: tajemnice rodzinne, które chronione są od lat, a nawet intymne szczegóły dotyczące ich osobistego życia, przez które możesz być nieco zniesmaczony.

Ostrzegaliśmy!

2. Ty również możesz otworzyć się nieco bardziej niż normalnie.

Ponownie, nie da się pobić humanizującego działania marihuany. Mimo, że niektórzy z nas mogą być bardzo blisko z rodzicami, większość z nich nie wie o nas wszystkiego. Trochę dobrej marihuany może sprawić, że otworzysz się zbyt mocno…

Ale właściwie, najwyżej skończy się to zrzuceniem kilku kamieni ze swojej piersi, a nie ma lepszego sposobu na zrzucenie bagażu sprzed lat niż palenie z rodzicami, prawda?

3. Rodzice wiedzą więcej niż myślisz.

4. Waporyzowanie, dabowanie, koncentraty mogą nie działać w przypadku wielu rodziców.

Oczywiście, wszyscy kochamy nowe i mniej surowe sposoby palenia marihuany, ale to nie oznacza, że nasi rodzice również będą w stanie je docenić. Nasi rodzice pochodzą z innego pokolenia, więc jeśli chcesz przenieść swoją relację z rodzicami na nowy poziom, zacznij od prostego jointa.

5. W końcu zobaczą w tobie dorosłą osobę.

Zawsze będziesz ich dzieckiem, ale jest coś satysfakcjonującego w tym, że palisz marihuanę z rodzicami. Pozwala to przekroczyć próg dorosły/ dziecko.

Palenie marihuany z rodzicami sprawia, że oni zdają sobie w końcu sprawę z tego, że jesteś dorosły (bez konieczności mówienia tego). Ciesz się chwilą, bo to jest tymczasowe :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.