Recenzja Nasion Marihuany Odmiany Invader

Invader to odmiana hybrydowa, a przy stosowaniu jej łatwo można się pomylić, że dominuje w niej indica – efekty jakimi jest relaks i lekki haj mogą mylić.

Doświadczenie Palenia Odmiany Invader

Czym dokładnie jest Invader? Szczerze mówiąc dokładnie nie wiemy, ale wiemy, że może on się odnieść do wielu różnych odmian: zatem jest to Invader Kush, czy Blue Invader?

Jakiekolwiek informacje w internecie na temat nasion marihuany tej odmiany nie są przejrzyste. Co zrobiliśmy my, to było po prostu podejście do tej odmiany z otwartym umysłem. Invader zapewnia niesamowicie gładki dym, który oczywiście doprowadza do tego, że chcesz więcej i więcej. My akurat jesteśmy na etapie uczenia się i opracowywania terpenowych kubków smakowych, więc wybraliśmy pikantne, ziołowe nuty i zdecydowaliśmy, że Invader doskonale będzie smakować na pieczonym kurczaku.

Na efekty nie trzeba było długo czekać…

Odmiana ta sprawiła, że od razu poczuliśmy bardzo głupkowaty humor. Zaczęło się polowanie na wegetariańskie burrito oraz zero świadomość osobistej przestrzeni i noszenie agresywnych sandałów…

Kilka minut później zirytowaliśmy się faktem, że ktoś przysłał nam 4 wiadomości tekstowe z rzędu… aż do momentu, gdy zdaliśmy sobie sprawę, że to my sami wysyłamy sobie esemesy. Chichotom i śmiechom nie było końca.

Oprócz głupkowatego humoru możesz również oczekiwać głębokiego skupienia. Nasza rozmowa była podniosła i żywa, zawierała wiele twórczych opowieści i słów. Kolację przygotowywaliśmy z precyzją i w skoncentrowanej ciszy. Był to niezwykle przyjemny haj – nasze ciała rozświetlała iskrząca energia, ale wciąż czuliśmy się bardzo zrelaksowani.

Żadne stany lękowe nie mają szans w starciu z Invaderem, a dzięki niezwykle przyjemnym efektom jest to również idealne rozwiązanie na spotkanie z przyjaciółmi. Odmiana ta jest w stanie pomóc ci zarówno w depresji jak i stresie, ponieważ haj jaki oferuje jest beztroski, zrównoważony i motywujący. Wydaje się, że jest to odmiana do stosowania w ciągu dnia, ale my polecamy ją raczej na późne popołudnie.

Ale wracając, nie znamy całej historii Invadera. Nie mamy pewności czy jest to hybryda 50/50, czy jednak dominuje w niej sativa.

Czy Invader brzmi jak odmiana, którą już wcześniej próbowałeś? Koniecznie nam o tym opowiedz.

Ten ciekawy szczep konopi można dostać w jednym ze sklepów internetowych w wersji z autofloweringiem, czyli nasiona marihuany o nazwie Blue Invader Automatic, który został stworzony przez producenta nasion Zambeza Seeds. Ta wersja auto kwitnąca na pewno zaspokoi twoją ciekawość do tej genetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.