nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Recenzja nasion odmiany Invader

Recenzja nasion odmiany Invader, GrubyLoL.com

Invader to odmiana hybrydowa, a przy stosowaniu jej łatwo można się pomylić, że dominuje w niej indica – efekty jakimi jest relaks i lekki haj mogą mylić.

• Doświadczenie palenia

Czym dokładnie jest Invader? Szczerze mówiąc dokładnie nie wiemy, ale wiemy, że może on się odnieść do wielu różnych odmian: zatem jest to Invader Kush, czy Blue Invader?

Jakiekolwiek informacje w internecie na temat nasion tej odmiany nie są przejrzyste. Co zrobiliśmy my, to było po prostu podejście do tej odmiany z otwartym umysłem. Invader zapewnia niesamowicie gładki dym, który oczywiście doprowadza do tego, że chcesz więcej i więcej. My akurat jesteśmy na etapie uczenia się i opracowywania terpenowych kubków smakowych, więc wybraliśmy pikantne, ziołowe nuty i zdecydowaliśmy, że Invader doskonale będzie smakować na pieczonym kurczaku.

Na efekty nie trzeba było długo czekać…

Odmiana ta sprawiła, że od razu poczuliśmy bardzo głupkowaty humor. Zaczęło się polowanie na wegetariańskie burrito oraz zero świadomość osobistej przestrzeni i noszenie agresywnych sandałów…
Kilka minut później zirytowaliśmy się faktem, że ktoś przysłał nam 4 wiadomości tekstowe z rzędu… aż do momentu, gdy zdaliśmy sobie sprawę, że to my sami wysyłamy sobie esemesy. Chichotom i śmiechom nie było końca.

Oprócz głupkowatego humoru możesz również oczekiwać głębokiego skupienia. Nasza rozmowa była podniosła i żywa, zawierała wiele twórczych opowieści i słów. Kolację przygotowywaliśmy z precyzją i w skoncentrowanej ciszy. Był to niezwykle przyjemny haj – nasze ciała rozświetlała iskrząca energia, ale wciąż czuliśmy się bardzo zrelaksowani.

Żadne stany lękowe nie mają szans w starciu z Invaderem, a dzięki niezwykle przyjemnym efektom jest to również idealne rozwiązanie na spotkanie z przyjaciółmi. Odmiana ta jest w stanie pomóc ci zarówno w depresji jak i stresie, ponieważ haj jaki oferuje jest beztroski, zrównoważony i motywujący. Wydaje się, że jest to odmiana do stosowania w ciągu dnia, ale my polecamy ją raczej na późne popołudnie.

Ale wracając, nie znamy całej historii Invadera. Nie mamy pewności czy jest to hybryda 50/50, czy jednak dominuje w niej sativa.

Czy Invader brzmi jak odmiana, którą już wcześniej próbowałeś? Koniecznie nam o tym opowiedz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.