nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Warto to wiedzieć przed uprawą nasion

Warto to wiedzieć przed uprawą nasion, GrubyLoL.com

Czy twoje nasiona są jasne, czy ciemne? Wytrzymują nacisk, czy zamieniają się w pył kiedy złapiesz je mocniej w palcach?

Jednym z kluczy do uzyskania zdrowych roślin cannabis to oczywiście nasiona marihuany najlepszej jakości. Oczywiście, najlepsze składniki odżywcze, odpowiednie podlewanie i dobrej jakości światła także przyczyniają się do ostatecznej wydajności. Ale rozpoczęcie uprawy z dobrą genetyką jest równie ważne, jeśli nie najważniejsze. Staranny wybór wysokiej jakości nasion zapewni, że otrzymasz dokładnie taką genetykę jakiej szukasz. Zapewni ci to nie tylko pożądane profile kannabinoidowe oraz terpenowe, ale także pomoże ci uniknąć złudzeń.

Dobrym sposobem oceny jakości i cech nasion marihuany jest obeznanie się z tym, jak powinny one wyglądać. Niektóre szczegóły są oczywiste, podczas gdy inne potrzebują czasu na zidentyfikowanie. Zdrowe i genetycznie lepsze nasiona mają zazwyczaj ciemny kolor zewnętrznej powłoki. Szarość oraz czerń są oznakami dobrych nasion, często posiadają one także widoczne, tygrysie paski.

Zdrowe nasiona wyglądają tak, jakby miały na sobie powłokę wosku. Można to zauważyć wystawiając je na jasne światło i obserwując efekt połysku.
Ciemniejsze i lepszej jakości nasiona są twarde w dotyku. Jak dokładnie to sprawdzić? Umieść ziarno pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i ściśnij – nie potrzebujemy profesjonalnych narzędzi, ta metoda w zupełności wystarczy, aby sprawdzić sprężystość nasion. Jeśli nie rozpadnie się ono przy tym teście, oznacza to, że warto je zasadzić.

Słabej jakości lub stare nasiona pękają i kruszą się pod byle naciskiem. Jeśli pękają – są one bezużyteczne.

Niedojrzałe i zbyt młode nasiona są zazwyczaj zielone lub białe. Mało prawdopodobne, że tego typu nasiona wykiełkują, a jeśli im się to uda – potrzebować one będą znacznie więcej czasu niż standardowe nasiona. Warto szukać nasion świeżych, w optymalnym wieku.

Co z nasionami znalezionymi w kupionej marihuanie? Niektórzy palacze mogą naprawdę się ucieszyć po znalezieniu nasion w torebkach, ale jest kilka powodów, dla których wcale nie powinni.
Po pierwsze, oznacza to, że hodowca zawiódł i pozwolił zapłodnić żeńskie rośliny. Kiedy kwiaty zostają zapylone, przestają wytwarzać żywicę zawierającą THC i kierują swoją energię w kierunku produkcji nasion. Po drugie, nasiona zostają dodane do ogólnej masy paczki z marihuaną, co oznacza mniej marihuany za twoje pieniądze.

Inaczej mówią, masz ogromne szczęście jeśli odmiana, którą kupiłeś jest dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.