nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Marihuana najlepszym lekarstwem na fibromialgię

Marihuana najlepszym lekarstwem na fibromialgię, GrubyLoL.com
Marihuana uznana za najlepsze lekarstwo na fibromialgię.

W najnowszym badaniu dotyczącym leczenia fibromialgii, stwierdzono, że marihuana jest najskuteczniejszym leczeniem choroby, przewyższając wszystkie dostępne na rynku leki na receptę.

Fibromialgia jest zaburzeniem, któremu towarzyszy chroniczne zmęczenie, uczucie głębokiego bólu mięśni, migrenowe bóle głowy, a także depresja. Mimo że pacjenci cierpiący na tę chorobę mają do wyboru trzy leki na receptę, okazuje się, że stara, dobra marihuana przysłania wszystkie terapie pochodzące z laboratorium. W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez National Pain Foundation wzięło udział ponad 1300 osób cierpiących na fibromialgię. W rezultacie, marihuana została uznana za najbardziej skuteczną terapię leczenia objawów choroby.

Większość pacjentów cierpiących na fibromialgię, którzy wzięli udział w badaniu zgłosiła, że stosowała wszystkie trzy dostępne leki na receptę – Lyrica, Cymbalta, Savella – ale żaden z nich nie był tak skuteczny w eliminowaniu lub łagodzeniu dolegliwości choroby jak cannabis.

Szacuje się, że w samej Ameryce co najmniej 5 milionów ludzi cierpi na fibromialgię. Dziewięć na dziesięć osób cierpiących na fibromialgię to kobiety.

Obecnie nie ma jednego, ostatecznego lekarstwa na to zaburzenie i wiele osób cierpiących na tę chorobę walczy o utrzymanie jakiejkolwiek jakości życia z powodu ciągłego bólu oraz utrzymującego się niskiego poziomu energii. Prezes National Pain Foundation, dr Dan Bennett, powiedział, że wspiera pacjentów, którzy decydują się stosować leki „niestandardowe”.

Liczby są imponujące: według badania mniej niż jeden na dziesięciu pacjentów zgłosił, że znalazł pomoc w leku o nazwie Cymbalta. Trzy z pięciu osób cierpiących na fibromialgię i stosujący Lyricę w związku z chorobą również zgłosiło, że nie doświadczyło żadnych pozytywnych rezultatów stosowania leku. Lek o nazwie Savella został scharakteryzowany jako najmniej skuteczny z trzech leków zatwierdzonych przez FDA, a prawie 7 na 10 respondentów stwierdziło, że nie zapewnia on żadnej pomocy w leczeniu zaburzenia.

NATOMIAST, ponad 60 procent badanych stwierdziło, że marihuana jest w stanie bardzo skutecznie zmniejszać, a nawet całkowicie eliminować objawy choroby.

Czy nie są to zaskakująco dobre wyniki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.