Stosowanie Razem Piwa i Marihuany

Konopie indyjskie i chmiel w piwie są kuzynami, jedno i drugie należy do rodziny roślin Cannabaceae. Te dwie rośliny mają wiele podobieństw zarówno pod względem właściwości fizycznych, jak i chemicznych, więc ma sens, aby w naturalny sposób się uzupełniały. Obie posiadają także żywiczne zielone kwiaty, które wytwarzają terpeny odpowiedzialne za ostry aromat i wyśmienity smak.

Terpeny odgrywają dużą rolę w profilu smakowym piwa, jednak w konopiach nie tylko wpływają na ogólny smak i aromat, ale także wpływają na haj.

Konopie indyjskie i chmiel mają w rzeczywistości wiele tych samych terpenów, takich jak mircen, pinen i humulen. Jest to powód, dla którego ludzie używają tych samych deskryptorów, mówiąc o marihuanie i piwie: ziemiste, kwiatowe, skunky, cytrusowe, ziołowe itp.

Oto lista rodzajów piw i idealnych odmian marihuany, które mogą je uzupełniać. Smacznego!

IPA i skunkowe odmiany marihuany

Obecnie najpopularniejsze piwo na świecie India Pale Ale przejmuje alejkę piwną w Twoim lokalnym sklepie spożywczym. Za jego wyjątkowy profil smakowy odpowiadają chmiel i drożdże. Podczas fermentacji drożdże gromadzą się w górnej części zbiornika, nadając produktowi końcowemu aromatyczny profil smakowy.

Odmiany z rodziny Skunk są idealnym uzupełnieniem IPA, ponieważ mogą przeciwstawić się odważnym aromatom piwa. Skunk # 1 to fantastyczna odmiana stworzona w latach 70. XX wieku, a krzyżówki Skunk # 1 są łatwe do znalezienia – zwykle mają w nazwie słowo „skunk”.

Odmiany Skunk mają reputację podnoszących na duchu i euforycznych – świetne do palenia w ciągu dnia. Jeśli nie możesz znaleźć klasycznego Skunk # 1, Lemon Skunk, Pineapple Skunk i Skunk 47 to popularne krzyżówki, które są zgodne z oryginałem.

Mocny porter i XJ-13

Swój wyjątkowy, czekoladowo-kawowy smak mocny porter zawdzięcza palonemu jęczmieniu. Prawdopodobnie nie chcesz pić tego piwa w gorącym słońcu; jest ono idealne na zimę, kiedy spędzasz czas w domu.

Mocny porter jest często dojrzewany w beczkach po burbonie, aby nadać mu głębszy, bardziej złożony smak. Doskonale nadają się również do dodawania nitro-karbonatyzacji, która pomaga zmniejszyć bogactwo piwa, tworząc bardziej żywe wrażenie w ustach.

Te smaki uzupełniają świetnie owocowe aromaty. Nuty czekoladowe oferują głęboką, ziemistą słodycz, a nuty cytrusowe są bardziej żywe i ostre. Nie ma lepszej odmiany do wykonania tego zadania niż XJ-13. Jej cytrusowa słodycz łączy się z czekoladowymi nutami piwa.

XJ-13 to także świetna odmiana, ponieważ sprawi, że Twój umysł będzie szczęśliwy i aktywny: jest uważana za świetną odmianę do pokonania lęków społecznych. Możesz chcieć pozostać przytulnym w środku, gdy pada śnieg, ale to niekoniecznie oznacza, że ​​chcesz zasnąć na kanapie.

Piwa kwaśne i Sour OG

Kwaśne piwa powstają w wyniku dodania kultury Lactobacillus do piwa podczas warzenia, w wyniku czego powstaje piwo, które jest – jak się domyślacie – kwaśne i cierpkie. Niektóre kwasy zawierają również owoce, aby zrównoważyć kwaśny smak. Piwa kwaśne są zdecydowanie nabytym smakiem, ale mają wielu bardzo lojalnych zwolenników.

Podobnie jak piwa kwaśne, odmiany kwaśne mają często nabyty smak. Ale kiedy już uzyskasz ten wspaniały aromat i ostry profil smakowy, nie ma nic lepszego. Sour Diesel jest legendarną odmianą w świecie cannabis, a jego potomstwo również zaczyna zdobywać sławę.

Sour OG to krzyżówka Sour Diesel i OG Kush – dwóch potężnych odmian marihuany, które zawierają to, co najlepsze z obojga rodziców. Sour OG nie tylko oferuje klasyczny profil smaku kwaśnego oleju napędowego, ale OG Kush nadaje mu odrobinę ziemistości, która wygładza całe doświadczenie. Jako bardzo mocna odmiana, Sour OG wywoła efekty zarówno umysłowe jak i cielesne. Te efekty zwykle pojawiają się bardzo szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.