Sondaż: większość Amerykanów zakazałaby niepasteryzowane mleko zamiast marihuany

koktajl-nasiona-konopi-zielony
Niedawne badania wykazały, że mniej niż polowa wszystkich Amerykanów wybrałaby zakazanie marihuany – i jest to mniejsza liczba niż tych, którzy zakazaliby sprzedaż niepasteryzowanego mleka.

Pokazał się jeszcze inny krystalicznie wyraźny znak rosnącej popularności marihuany w Stanach Zjednoczonych, tym razem poprzez ostatnie badania.

Właściwie, badanie dotyczyło żywności obywateli amerykańskich. Włączenie do ankiety pytania dotyczącego marihuany zaowocowało całkiem ciekawym wynikiem. Mianowicie, więcej Amerykanów przychyla się do zakazu niepasteryzowanego mleka niż marihuany.

Wyniki badania pokazują dosyć jasno „więcej Amerykanów chce dziś zakazu surowego mleka niż marihuany”.

„59% Amerykanów popiera zakaz sprzedaży surowego, niepasteryzowanego mleka, podczas gdy tylko 47% popiera zakaz sprzedaży marihuany,” dowiadujemy się z ankiety.

„Poglądy te mają podstawy w nauce,” pisze TWP.

„FDA ostrzega konsumentów o zagrożeniach związanych ze spożywaniem surowego, niepasteryzowanego mleka, które może przenosić szkodliwe bakterie, takie jak Salmonella, E. Cola, Listeria. FDA nie zatwierdziła oficjalnie marihuany jako bezpiecznego i skutecznego leku, ale jednocześnie nie wydała podobnego ostrzeżenia jak o mleku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.