nasiona marihuany, konopi

Była nauczycielka karmiła dzieci ciastkami z marihuaną

Po wizycie w miejscowym pubie, ta była nauczycielka zrobiła coś nieprzemyślanego i dała ciastka zawierające cannabis czwórce dzieci.

Lesley Collins, lat 61, siedziała w lokalnym pubie w Cleethorpes, Lincolnshire. Znana malarka i była nauczycielka, Collins, miała na sobie kapelusz ukochanej matki i babki. Kiedy czwórka dzieci, w wieku od 12 do 13 lat, weszła do pubu, aby skorzystać z toalety, Collins nawiązała z nimi rozmowę.

Collins podczas rozmowy z dwoma chłopcami i dwoma dziewczynami sięgnęła do torebki i wyciągnęła ciasteczko dla każdego z nich. Gdy dzieci zjadły ciastka, zaczęły zauważać, że dzieje się z nimi coś dziwnego.

Jedna z dziewczynek powiedziała, że ciastka były zarówno słodkie jak i obrzydliwe. Na chwilę po tym, druga dziewczynka zaczęła narzekać na uczucie mdłości.

Dzieci podeszły do lokalnego policjanta, aby opowiedzieć o tym co się stało i poprosić o pomoc. Jedna dziewczynka została szybko zabrana do szpitala, narzekając na zawroty głowy i ogólnie złe samopoczucie. Po przejściu przez testy, mocz dzieci wykazał ślady marihuany.

Policja złożyła wizytę Collins, konfiskując całą torbę ciastek i małą ilość marihuany. Collins, która została nazwana „The Cookie Lady”, znana była z posiadania różnego rodzaju smakołyków. Fakt, że rozdawała je ona nieznajomym, a w tym dzieciom spowodował szok u wszystkich zaangażowanych w sprawę.

Podczas przesłuchania w sądzie Grimsby Crown Court, Collins wyjaśniła, że nie zdawała sobie sprawy z tego co robi, a cała sprawa to był wypadek.

„To okropne. Nie wiedziałam co robię. Byłam pijana.”

Collins otrzymała wyrok sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu i dziesięć dni rehabilitacji.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.