Była nauczycielka karmiła dzieci ciastkami z marihuaną

Po wizycie w miejscowym pubie, ta była nauczycielka zrobiła coś nieprzemyślanego i dała ciastka zawierające cannabis czwórce dzieci.

Lesley Collins, lat 61, siedziała w lokalnym pubie w Cleethorpes, Lincolnshire. Znana malarka i była nauczycielka, Collins, miała na sobie kapelusz ukochanej matki i babki. Kiedy czwórka dzieci, w wieku od 12 do 13 lat, weszła do pubu, aby skorzystać z toalety, Collins nawiązała z nimi rozmowę.

Collins podczas rozmowy z dwoma chłopcami i dwoma dziewczynami sięgnęła do torebki i wyciągnęła ciasteczko dla każdego z nich. Gdy dzieci zjadły ciastka, zaczęły zauważać, że dzieje się z nimi coś dziwnego.

Jedna z dziewczynek powiedziała, że ciastka były zarówno słodkie jak i obrzydliwe. Na chwilę po tym, druga dziewczynka zaczęła narzekać na uczucie mdłości.

Dzieci podeszły do lokalnego policjanta, aby opowiedzieć o tym co się stało i poprosić o pomoc. Jedna dziewczynka została szybko zabrana do szpitala, narzekając na zawroty głowy i ogólnie złe samopoczucie. Po przejściu przez testy, mocz dzieci wykazał ślady marihuany.

Policja złożyła wizytę Collins, konfiskując całą torbę ciastek i małą ilość marihuany. Collins, która została nazwana „The Cookie Lady”, znana była z posiadania różnego rodzaju smakołyków. Fakt, że rozdawała je ona nieznajomym, a w tym dzieciom spowodował szok u wszystkich zaangażowanych w sprawę.

Podczas przesłuchania w sądzie Grimsby Crown Court, Collins wyjaśniła, że nie zdawała sobie sprawy z tego co robi, a cała sprawa to był wypadek.

„To okropne. Nie wiedziałam co robię. Byłam pijana.”

Collins otrzymała wyrok sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu i dziesięć dni rehabilitacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.