nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Legalizacja marihuany „czynnikiem ryzyka”?

Producenci piwa Coors mówią, że legalizacja marihuany jest „czynnikiem ryzyka” dla ich działalności.

Piwo to jeden z działów, który wydaje się, że trwać będzie zawsze i nikt nie jest w stanie temu zapobiec, prawda?
Jednak okazuje się, że jeden z największych producentów piwa na świecie dostrzega pojawiające się na horyzoncie zagrożenie: marihuanę.

W opublikowanym kilka tygodni temu dokumencie finansowym Molson Coors, firma zajmująca się produkowaniem marki Miller, jak i Coors twierdzi, że monitoruje branżę cannabis i to jak wpływa na ich sprzedaż, wymieniając ją jako jeden z „czynników ryzyka”. Firma obawia się, że konsumenci wykorzystają dodatkowe pieniądze na zakup marihuany zamiast piwa w miejscach, w których nastąpiła legalizacja.

Oczywiście, marihuana nie była jedynym wymienionym ryzykiem, które zauważyło Molson Coors. W rzeczywistości, wymieniono ich ponad 40 w dokumencie finansowym, zatem nie chodzi tylko o samą marihuanę.

Ale to nie znaczy, że nie jest ona realnym zagrożeniem. Badanie przeprowadzone w ubiegłym roku wykazało, że około 25 procent Amerykanów przerzuciło się z piwa na marihuanę, lub powiedziało że zrobili by to, gdyby cannabis było legalne w ich miejscu zamieszkania.
Badanie to miało miejsce przed zalegalizowaniem rekreacyjnej marihuany w Kalifornii.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Molson Coors osiągnęło w 2017 roku sprzedaż 11 miliardów dolarów, kilku palaczy nie będzie dla nich wielką stratą.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.