Cannabis w połączeniu z kawą

Cannabis staje się coraz bardziej popularne, coraz częściej można je znaleźć w połączeniu z innymi substancjami, takimi jak na przykład kawa.

Teraz, gdy marihuana staje się coraz bardziej powszechna i dostępna w większej ilości krajów, pracuje z nią dużo więcej hodowców.
Nie mówimy o ludziach, którzy uprawiają cannabis, tylko o ludziach którzy uprawiają inne rzeczy takie jak banany, jagody, chmiel, a nawet kawę. Cannabis może zmienić twoją kawę!

Frinj Coffee, firma produkująca kawę z rejonu Santa Barbara eksperymentuje ze stosowaniem cannabis, aby kawa mogła rosnąć mocniej i lepiej.
Front Range Biosciences, firma bioinżynierska specjalizująca się w uprawie cannabis ogłosiła, że zamierza rozpocząć współpracę z Frinj Coffee, aby pomóc im w produkcji nowego rodzaju kawy. Nazwa tej nowej mieszanki również została już ustalona: „geisha flourishes”.

Jednak jak zmieni to kawę? Front Range Biosciences uprawia specjalne rodzaje roślin cannabis – mamy na myśli to, że uprawiają rośliny wolne od wirusów i bakterii. Naturalnie prowadzi to do tego, że same rośliny są zdrowsze. Front Range Biosciences da FC aż 3 miliony ukorzenionych roślin, które następnie zostaną wykorzystane do uprawy odpornych na wirusy i bakterie roślin kawowych.

Czy natura nie jest piękna?

Frinj Coffee będzie wtedy w stanie produkować rośliny kawowe, którym łatwiej będzie przeżyć warunki środowiskowe i które będą produkować kawę o znacznie wyższej jakości niż ich konkurencja. Czy wspomnieliśmy, że jest to również kawa ekologiczna?

Ten sposób uprawy nie dotyczy tylko i wyłącznie kawy. Można uprawiać cannabis również z różnymi rodzajami warzyw i owoców. Cannabis zmienia sposób w jaki jemy, pijemy i żyjemy – warto zacząć wykorzystywać te wartości świadomie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.