Kiełkowanie Automatycznie Kwitnących Nasion Marihuany 

Proste wskazówki: Jak kiełkować i hodować automatycznie kwitnące nasiona marihuany.

Pojawienie się automatycznych odmian marihuany było prawdziwą rewolucją na całym świecie od czasu pojawienia się pierwszych nasion tego typu, 20 lat temu.

Rośliny automatycznie kwitnące mają tylko trzymiesięczny cykl życia, więc będą rosły tylko przez jeden miesiąc. Należy pamiętać, że im większy jest ich rozmiar, tym większa jest ich produkcja.

Odmiany konopi Rudelaris to rośliny konopi przystosowane do dużych wysokości oraz do obszarów z krótkimi, zimnymi latami. Rośliny te pochodzą z półkuli północnej, a konkretnie ze stepów Azji Środkowej (obecny Uzbekistan), gdzie rosną dziko, chociaż są to rośliny, które można spotkać również w Europie Wschodniej na poboczach dróg.

Większość nasion automatycznie kwitnących została stworzona przez skrzyżowanie odmiany Cannabis Rudelaris z innymi odmianami, takimi jak Northern Lights. Jednorodne i stabilne rośliny uzyskuje się poprzez sukcesywne krzyżowanie genetyczne nasion.

Wariant Rudelaris jest niezależny od światła, dzięki czemu może kwitnąć zarówno przy ciągłym świetle przez 24 godziny, jak i podczas krótkiego i zimnego lata.

Te rośliny będą rosły do ​​trzeciego lub czwartego tygodnia po posadzeniu, kiedy zaczynają kwitnąć.

Kiedy uprawiamy marihuanę w pomieszczeniach ze sztucznym światłem, musimy je wystawić na 18 godzin światła, gdy są w fazie wzrostu i kwitnienia, ponieważ w ten sposób rośliny dadzą większe plony. Dlatego zależy nam na tym, aby w tym krótkim okresie wzrostu jak najbardziej się rozwijały.

Mamy więc dobrze rozwiniętą roślinę marihuany, która daje nam dobrą produkcję bogatych pąków. Ale jak to osiągnąć?

1. Po pierwsze, wykorzystaj pojemniki o minimalnej pojemności 10 litrów. Idealnie byłoby mieć doniczki 16 lub 18 litrowe o wysokości 42×28 centymetrów. Korzenie automatycznych odmian potrzebują głębokości, aby rozwinąć rozległą strukturę od tego zależeć będzie twój sukces.
2. Jeśli zależy nam na dobrej produkcji, musimy wybrać nasiona marihuany XL, XL, takie jak Big Devil, Northern Light Explosion, Magnum, Cream Mandarin XL itd. Dzięki nim uzyskasz wysokie produkcje, ponieważ są one nasionami odmian o wysokiej produkcji.
3. Możesz uzupełnić glebę włóknami kokosowymi. 30% kokos i 70% torf, dzięki któremu będziemy mogli zwiększyć napowietrzenie korzeni, jeśli korzeń szybko urośnie, roślina też będzie rosła.
4. Przez pierwszy tydzień wystarczy użyć stymulatora korzeni, nasączając nim podłoże. Gdy podłoże jest już prawie suche, użyjemy od 250ml do 300ml wody (zmieszanej ze stymulatorem korzeni) dwa lub trzy razy w tygodniu. Zwiększamy ilość pożywki w zależności od rozwoju rośliny marihuany autokwitnącej. W okresie wzrostu będziemy postępować według schematu nawożenia rośliny co dwa lub trzy dni.
5. Rytm nawadniania należy dostosować do potrzeb gleby lub rośliny. Dlatego należy podlewać gdy podłoże zaczyna wysychać, ponieważ automatycznie kwitnąca marihuana nie ma czasu na rozwinięcie swoich korzeni tak potężnych, jak inne odmiany.
6. Chociaż ten rodzaj automatycznie kwitnących nasion konopi może rosnąć w środku zimy i przy niewielkim oświetleniu, najlepsze rezultaty osiągniemy przy wiosennych lub jesiennych temperaturach.

Oto nasze podstawowe wskazówki, jak uprawiać automatycznie kwitnące nasiona konopi. Teraz twoja kolej na eksperymentowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.