nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Czym jest rekreacyjna marihuana?

Czym jest rekreacyjna marihuana?, GrubyLoL.com

Zanim wyborcy podejmą ostateczną decyzję w sprawie legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych, dowiedz się dokładnie, co rozumie się w określeniu „rekreacyjne wykorzystanie marihuany”.
W dwóch stanach – Alaska i Oregon – i Dystrykcie Kolumbii trwają przygotowania do głosowania, w sprawie legalizacji.

Więc, czym jest rekreacyjna marihuana?

Krótka odpowiedź nie może być prostsza:
„Rekreacyjna marihuana” odnosi się do stosowania marihuany do celów rekreacyjnych. Innymi słowy, do palenia (połykania, palenia za pomocą vaporizera, i tym podobne rzeczy) marihuany, ponieważ chcesz doświadczyć efektów psychotropowych w swoim układzie nerwowym.

Jest to opozycja do „medycznej marihuany”, w której marihuana jest używana w celu zredukowania konkretnego wpływu niektórych chorób i dolegliwości, najczęściej stosowany jako lek przeciwbólowy. (Jak okazało się bardzo pomocny przy występujących nudnościach spowodowanych stosowaniem chemioterapii, jak również przy braku apetytu u osób z HIV – oczywiście oprócz wielu innych zastosowań.)

Więc, w zasadzie… marihuana rekreacyjna została zdefiniowana jako niemedyczny sposób wykorzystywania marihuany. To ta postać marihuany, która jest haniebną częścią niedawnej historii Ameryki oraz kozłem ofiarnym, którego obwinia się o zdelegalizowanie wszystkich roślin konopi indyjskich.

Mając to na uwadze, jest nieco zaskakującym widzieć zmianę amerykańskiej opinii publicznej w stronę ogólnej akceptacji marihuany rekreacyjnej – akceptacji, która ma wiele do czynienia z powszechną akceptacją marihuany.

Kalifornia była pierwszym stanem, który pozwolił z powrotem na wykorzystanie medycznej marihuany w 1996r. Dzisiaj, 23 stany (oraz Dystrykt Kolumbii) mają prawo medycznej marihuany w swych księgach.

A dwa stany, mają właściwie w swych księgach przepisy dotyczące dopuszczenia rekreacyjnego stosowania marihuany – Kolorado i Waszyngton. Już wkrótce Alaska, Oregon i DC dołączy do tej listy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Czym jest rekreacyjna marihuana?”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.