Co to jest „larf”?

Co to jest „larfi do czego służy?

Larf, mimo że brzmi zabawnie, jest terminem, którego niektórzy konsumenci mogli nie słyszeć wcześniej. Jest to slangowe słowo, które odnosi się do mniejszych, niedojrzałych pąków, które nie osiągnęły jeszcze pełnego potencjału. Zwykle pąki te ukazują się w formie mniejszych, niedojrzałych pąków, które znajdują się na niższych gałęzi roślin cannabis.

Ogólnie rzecz biorąc, ich niedojrzałość przypisywana jest brakowi odpowiedniej ilości światła z powodu życia w cieniu większych kwiatów (zwanych colami), ale nie tylko – inne czynniki środowiskowe również mogą powodować takie wyniki.

Wielu hodowców stosuje specjalne praktyki, aby zminimalizować ilość larfów i pozwolić swoim roślinom skupić swoją energię na wytwarzaniu wyjątkowych kwiatów w obrębie czaszy. Aby zminimalizować ich ilość wystarczy przycinać i szkolić rośliny. Działania te sprawią, że wzrost rośliny będzie o wiele bardziej efektywny.

Nie każdy radzi, aby usuwać larfy. Mimo że mają one niższe stężenie kannabinoidów i terpenów, można je wykorzystać na kilka sposobów takich jak:
• olej cannabis
• jointy – które posłużą za „przystawkę”, albo po prostu jako joint dla jednej osoby, która będzie w stanie go skończyć.

Chociaż larfy mają mniej zastosowań i są one mniej pożądane niż pąki z górnej półki mogą one być warte spróbowania – szczególnie jeśli chcesz trochę oszczędzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.