nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Co to jest „larf”?

Co to jest „larf”?, GrubyLoL.com

Co to jest „larfi do czego służy?

Larf, mimo że brzmi zabawnie, jest terminem, którego niektórzy konsumenci mogli nie słyszeć wcześniej. Jest to slangowe słowo, które odnosi się do mniejszych, niedojrzałych pąków, które nie osiągnęły jeszcze pełnego potencjału. Zwykle pąki te ukazują się w formie mniejszych, niedojrzałych pąków, które znajdują się na niższych gałęzi roślin cannabis.

Ogólnie rzecz biorąc, ich niedojrzałość przypisywana jest brakowi odpowiedniej ilości światła z powodu życia w cieniu większych kwiatów (zwanych colami), ale nie tylko – inne czynniki środowiskowe również mogą powodować takie wyniki.

Wielu hodowców stosuje specjalne praktyki, aby zminimalizować ilość larfów i pozwolić swoim roślinom skupić swoją energię na wytwarzaniu wyjątkowych kwiatów w obrębie czaszy. Aby zminimalizować ich ilość wystarczy przycinać i szkolić rośliny. Działania te sprawią, że wzrost rośliny będzie o wiele bardziej efektywny.

Nie każdy radzi, aby usuwać larfy. Mimo że mają one niższe stężenie kannabinoidów i terpenów, można je wykorzystać na kilka sposobów takich jak:
• olej cannabis
• jointy – które posłużą za „przystawkę”, albo po prostu jako joint dla jednej osoby, która będzie w stanie go skończyć.

Chociaż larfy mają mniej zastosowań i są one mniej pożądane niż pąki z górnej półki mogą one być warte spróbowania – szczególnie jeśli chcesz trochę oszczędzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.