Co Zrobić, Aby Uzyskać Gigantyczne Pąki Marihuany?

Istnieją odpowiednie sztuczki uprawowe, które pozwolą ci uzyskać gigantyczne pąki marihuany w uprawie indoor nawet przy ograniczonym budżecie.

Uprawiając marihuanę, hodowcy dążą do uzyskania najbogatszych, najbardziej soczystych i najsilniejszych pąków. Większość ludzi podrapałaby się po głowie, gdyby poproszono ich o wyszczególnienie procesów niezbędnych do osiągnięcia tej najwyższej wydajności. Jednak my, w dzisiejszym artykule, postaramy się omówić najważniejsze informacje dotyczące uprawy ogromnych pąków cannabis. Hodowcy konopi na całym świecie, którzy poświęcili swój styl życia i karierę uprawiając najbardziej wilgotne zioło jak to tylko możliwe przekazali nam mnóstwo informacji, które zebraliśmy w tym artykule. Chcielibyśmy jednak, abyś przez cały artykuł miał z tyłu głowy jeden wniosek – bądź cierpliwy.

Uprawa marihuany, w przeciwieństwie do jej palenia, jest niezwykle długim procesem. Może minąć od 3-5 miesięcy, zanim uzyskasz dostęp do tego luksusowego owocu. Ale tak długo, jak posiadasz czas, odpowiednie materiały oraz odpowiednią przestrzeń, nie możemy ci polecić niczego innego, jak po prostu zachowanie cierpliwości. Nic nie daje tak dużej radości jak przyglądanie się pełnemu cyklowi rośliny marihuany, kiedy pielęgnujesz, uprawiasz, suszysz i przycinasz, a wszystko to kończy się pierwszym dymem Twojej osobiście wyhodowanej rośliny. est to doświadczenie, które z pewnością docenisz, zwłaszcza jeśli jesteś tak dużym entuzjastą marihuany jak my!

Stosując odpowiednie metody uprawy marihuany możesz uzyskać duże, a nawet masywne pąki cannabis. Jeśli uprawiasz marihuanę od niedawna, prawdopodobnie pomocne będzie wiedzieć, do czego w ogóle odnosi się termin pąki. Pąki są owocem rośliny marihuany i zawierają najwyższe poziomy THC w całej roślinie. THC to związek chemiczny, który wywołuje tak bardzo znany wszystkich „haj”, który odczuwa większość osób podczas spożywania marihuany. Cała roślina marihuany zawiera różne poziomy THC, ale jak wspomnieliśmy wcześniej, pąki posiadają najbardziej skoncentrowaną dawkę tej substancji, dlatego chcemy, aby były one jak największe.

Uprawa indoor to najlepszy sposób na uzyskanie tych gigantycznych pąków, do których dążysz. Uprawa indoor posiada pewne nieodłączne zalety, ponieważ jesteś w stanie kontrolować wiele zmiennych, które dodatkowo zwiększają rozmiar twoich pąków, jeśli zastosujesz odpowiednią metodologię. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest zapobieganie mieszaniu się roślin męskich i żeńskich.

Najlepszym sposobem na zidentyfikowanie samca jest przyglądanie się kielichom we wczesnych stadiach wzrostu roślin. Jeśli kielich jest podniesiony i posiada małą łodygę lub pręcik, zazwyczaj jest to roślina męska. Jeśli kielich nie jest podniesiony, jest to zazwyczaj roślina żeńska. Obserwuj rośliny dokładnie, aby poznać tę różnicę. Przygotowując się do wyhodowania dużych pąków, należy pamiętać, że męskie rośliny marihuany zatrzymują proces wzrostu pąków żeńskiej rośliny.

Ważne elementy udanej uprawy indoor

Podczas próby wyhodowania gigantycznych pąków marihuany w uprawie indoor należy wziąć pod uwagę następujące składniki (w tej kolejności), ponieważ będą one głównym wskaźnikiem tego, jak duże będą twoje pąki:

• Odpowiedni nawóz cannabis
• Poziom PH
• Poziom WE
• Poziom dwutlenku węgla
• Oświetlenie
• Temperatura i wilgotność.

Gdy te zmienne osiągną optymalny stan dla rośliny, możesz przejść do sztuczek dotyczących przycinania, zginania, LST itd. Upewnij się, że regularnie monitorujesz wszystkie te komponenty, ponieważ zmiany ich statusu mogą spowolnić lub zakłócić proces wzrostu roślin.

Jakie odmiany cannabis zapewnią nam największe pąki indoor?

• Big Bud
• Critical Mass
• Industrial Plant
• Black Sugar
• Power Plant

Jeśli chodzi o uprawę cannabis, to wybór odmiany jest prawdopodobnie najważniejszą wskazówką dotyczącą tego, jak pulchne będą ostatecznie twoje pąki. Genetyka nasion jest tym, co czyni je wyjątkowymi, a jeśli skąpisz na dobrych, choć droższych nasionach, tracisz możliwość uprawy maksymalnej wydajności. Powyżej wymienione, to tylko kilka wspaniałych odmian, które mają tendencję do wydawania najlepszych i największych zbiorów, z kusząco nabrzmiałymi pąkami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.