Skonfiskowano Marihuanę o Wartości 40 tysięcy EURO!

Cork, Irlandia: Skonfiskowano marihuanę o wartości 40 tysięcy Euro.

Czterech mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak we wtorek skonfiskowano marihuanę o wartości ponad 40 tysięcy euro podczas dwóch oddzielnych operacji policji w mieście Cork, w Irlandii.

Funkcjonariusze oddziału ds. Narkotyków w Cork City zatrzymali samochód w rejonie Banduff w Ballyvolane w północnej części miasta tuż po południu we wtorek.

W samochodzie znaleziono kilogram marihuany o wartości 20 tysięcy euro oraz 3650 euro w gotówce, która ich zdaniem stanowiła dochód z przestępstwa.

Kierowca samochodu, mężczyzna po trzydziestce, został aresztowany i zabrany na komisariat w Mayfield Garda na przesłuchanie.

Członkowie Garda National Drugs and Crime Bureau oraz funkcjonariusze celni byli również zaangażowani w inną operację, która doprowadziła do dalszego przeszukania domu w okolicy Banduff.

Gardai aresztowali mężczyznę po trzydziestce, który znajdował się w domu. Został on również zabrany na komisariat w Mayfield Garda w celu przesłuchania w sprawie znalezienia w domu zarówno narkotyków jak i nieznajomego pochodzenia pieniędzy.

W osobnym incydencie, umundurowani funkcjonariusze z posterunku Bridewell Garda zatrzymali się i przeszukali samochód na Industry Street na południowej stronie miasta tuż przed północą we wtorek.

Gardai znaleźli w samochodzie 10 indywidualnie zapakowanych próżniowo worków zawierających łącznie nieco ponad kilogram marihuany o szacunkowej wartości około 23 tysięcy euro.

Gardai aresztowali dwóch pasażerów samochodu – dwóch mężczyzn w wieku 20 i 30 lat, oraz zabrali ich na komisariat Bridewell Garda w celu przesłuchania.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani na podstawie przepisów o handlu narkotykami, które pozwalają na zatrzymanie podejrzanych w Gardai na okres do siedmiu dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.