Czy Można Mieć Kaca Po Marihuanie?

Wszyscy wiedzą, że marihuana jest w większości nieszkodliwa – ale to nie znaczy, że nie ma żadnych skutków ubocznych. Kac po marihuanie to absolutnie rzecz, chociaż musisz przesadzić do dość znaczącej miary, aby go osiągnąć.

Czy można doświadczyć kaca po marihuanie?

Kac po marihuanie często był traktowany jako spekulacja. Przeprowadzono na ten temat tylko dwa badania, pomimo wielu anegdotycznych dowodów. Wiele osób w swoim życiu paliło spore ilości cannabis i nadal nie doświadczyło kaca. Chociaż kac jest oczywiście możliwy, wydaje się, że istnieje konkretna sekwencja wydarzeń, przez które trzeba przejść, aby go doświadczyć.

Co powoduje kaca po marihuanie?

Kac po marihuanie występuje z powodu nadmiaru THC w organizmie osoby, w połączeniu z możliwością odwodnienia poprzedniej nocy. Kac po marihuanie będzie bardzo podobny do kaca po alkoholu. Może Ci uderzyć do głowy, możesz czuć się oszołomiony, a nawet doświadczyć mdłości. Kiedy otworzysz oczy, możesz również doświadczyć zawrotów głowy: będziesz miał wrażenie, że pokój się kręci.

Z różnych powodów kac w przypadku marihuany występuje znacznie częściej podczas spożywania artykułów spożywczych. Raczej trudno jest wypalić wystarczająco dużo, aby spowodować przedawkowanie, ale artykuły spożywcze dostarczają więcej THC do organizmu, działają dłużej i – co najważniejsze – potrzebują o wiele więcej czasu, aby zadziałać. Wiele osób spożywa o wiele za dużo THC za pierwszym razem podczas zjadania produktów z marihuaną, co może prowadzić do przerażającego kaca. Z tego powodu wiele osób pali dość dużo, ale nigdy tego nie doświadcza.

Niedawne rozpowszechnienie się koncentratów o wysokiej zawartości THC również sprawiło, że łatwiej jest trochę przesadzić, ale jest to efekt ograniczający: koncentraty powodują, że doświadczasz efektów na tyle szybko, że zwykle wiesz, kiedy przestać.

Jak poradzić sobie z kacem po marihuanie?

Podczas palenia suchość nie ogranicza się do oczu i ust. Po przebudzeniu możesz być odwodniony. Postaraj się od razu wypić trochę płynów.

• Zjedz coś

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś zjeść coś delikatnego. Chociaż marihuana jest używana do zwalczania nudności, w rzeczywistości może powodować nudności, gdy jest spożywana w zbyt dużych ilościach. Prawdopodobnie zauważysz, że nudności ustępują po jedzeniu.

• Unikaj THC

Twoim pierwszym impulsem może być leczenie skutków kaca po marihuanie większą ilością marihuany. W końcu kac po marihuanie powoduje takie rzeczy jak bóle głowy, nudności – wszystkie rzeczy, z którymi marihuana jest w stanie sobie poradzić, ale to tylko zwiększy ilość THC w twoim systemie. Powstrzymaj się od marihuany na około 24 godziny przed ponownym spożyciem.

• Bądź aktywny

Ćwiczenia lub po prostu spacery często sprawią, że poczujesz się znacznie lepiej. Dobry prysznic później to dodatkowy sposób na przebudzenie i ożywienie organizmu.

• Prześpij się

Czasami twoje ciało potrzebuje tylko trochę czasu, aby się zresetować. Spanie przez kilka godzin da ci czas na regenerację bez myślenia o kacu!

Jak uniknąć kaca po marihuanie?

Najlepszym sposobem na uniknięcie kaca jest powolne i umiarkowane spożywanie marihuany. Za każdym razem, gdy palisz lub spożywasz produkty z marihuaną, powinieneś odczekać odpowiednią ilość czasu, aż zaczną działać. Powinieneś również zdawać sobie sprawę z ilości THC w produktach spożywczych i nie powinieneś przekraczać zalecanej dawki, dopóki nie będziesz pewien, że dawka jest odpowiednia dla Ciebie.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że kac po THC nie jest niebezpieczny, a doświadczane „przedawkowanie” ulotni się wraz z czasem. Nie są znane trwałe skutki przedawkowania marihuany. Dobrą rzeczą jest to, że wiele osób nigdy nie doświadczy kaca po marihuanie, nawet jeśli konsumują marihuanę intensywnie lub regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.