Odpowiedzialne Używanie Marihuany

Odpowiedzialne używanie marihuany jest absolutnie niezbędne bez względu na otoczenie, ale szczególnie w środowisku domu rodzinnego. W przypadku obecności dzieci niezwykle ważne jest, aby wziąć pod uwagę priorytet, którym jest bezpieczeństwo i ochrona dzieci. Może to oznaczać mikrodozowanie tylko wtedy, gdy obecny jest inny rodzic, lub czekanie z użyciem produktów THC do momentu, gdy dzieci pójdą spać.

Kiedy dana osoba spożyła nadmierną i niezalecaną ilość marihuany, mogą wystąpić poważne błędy w ocenie sytuacji, co może skutkować poważnymi konsekwencjami. Nigdy nie jest mądrze spożywać marihuanę sam na sam z dziećmi; w nagłych przypadkach konieczna będzie obecność innej osoby dorosłej, ponieważ prowadzenie pojazdu podczas używania marihuany jest niebezpieczne. Podobnie jak w przypadku wielu silniejszych leków przeciwbólowych, zawsze bezpieczniej jest mieć inną osobę dorosłą, gdy używasz czegoś, co może zmienić twój stan umysłu.

Niektóre kluczowe czynniki, o których należy pamiętać podczas korzystania z dowolnego rodzaju produktów THC lub CBD o pełnym spektrum to:

1. Tylko dla dorosłych. Konsumpcja konopi powinna być przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych. Istnieje wiele zajęć, które są odpowiednie dla młodych ludzi, jednak używanie konopi indyjskich nie jest jedną z nich. Konopie indyjskie należy trzymać z dala od dzieci; poza zasięgiem wzroku i zasięgu. Może to być trudne, jeśli dowiesz się o dziecku, które używa marihuany jako nieletnie. Jak w przypadku każdej substancji, której spożywanie przez nieletnich jest nielegalne, konieczna jest przejrzysta rozmowa na temat tego, dlaczego może być szkodliwa dla dziecka, gdy jest używana niewłaściwie i nielegalnie.

2. W żadnym wypadku nie należy prowadzić. Siadanie za kierownicą podczas używania marihuany jest nielegalne i niezwykle nierozsądne. Nie tylko narażasz swoje życie na niebezpieczeństwo, ale także życie innych osób, które również prowadzą pojazd. Chociaż eksperci twierdzą, że marihuana jest bezpieczniejsza w porównaniu z innymi substancjami, takimi jak alkohol, w żadnym wypadku nie jest to sugerowana alternatywa ani realna opcja. Jest to zarówno nielegalne, jak i niebezpieczne.

3. Podczas spożywania marihuany często słyszysz terminy „celu i otoczenia”. Cel, to jak samo słowo wskazuje cel, w jakim dana osoba spożywa konopie indyjskie; być może ma to na celu zmniejszenie niepokoju, zasypianie, zwiększenie apetytu i inne różne przyczyny. „Otoczenie” odnosi się do warunków fizycznych i społecznych danej osoby, które mogą potencjalnie wpłynąć na doświadczenie. Na przykład osoba, która zażywała konopie indyjskie i znajduje się w głośnym, zatłoczonym otoczeniu, może odczuwać większy niepokój.

4. Oprzyj się nadmiernej konsumpcji. O ile lekarz nie przepisał ci dużych ilości marihuany, należy stosować ją z umiarem. W niektórych przypadkach lekarze będą stosować schematy mikrodozowania; jednak nadużywanie konopi indyjskich może powodować uzależnienie od substancji. Wiele wojen społecznych toczy się o to, czy używanie marihuany rzeczywiście uzależnia, ale niezależnie od tego, nadmierne spożywanie jakichkolwiek leków nie jest zdrowe ani zalecane.

5. Szanuj życzenia innych osób dotyczące używania marihuany. W przypadku, gdy masz członka rodziny lub innego rodzica, który czuje się niekomfortowo z powodu obecności marihuany w domu lub znajomości ogólnego zastosowania, najlepiej uszanować jego życzenia. Niewłaściwe jest naruszanie praw innych osób, dlatego konieczne są odpowiednie rozmowy przed zabawami i spotkaniami towarzyskimi.

6. Nie mieszaj marihuany z innymi lekami na receptę lub alkoholem. Mieszanie wielu substancji w organizmie może zintensyfikować twoje doznania i skutki uboczne innych leków. Może to prowadzić do poważnych reperkusji.

7. Stosuj produkty spożywcze z marihuaną odpowiedzialnie. Odpowiedzialni konsumenci marihuany nie przesadzają z produktami spożywczymi z marihuany. Zaleca się spożywanie tylko jednej porcji na raz, która zazwyczaj zawiera około 5-10 miligramów THC. Ze względu na unikalną chemię organizmu każdej osoby czynniki fizjologiczne i psychologiczne związane z produktami spożywczymi mogą być silniejsze niż w przypadku innych metod konsumpcji. Będąc w domu rodzinnym, mądrze jest przyjmować bardzo małe dawki jadalnej substancji ze względu na jej silny charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.